19 січня міські автобусні маршрути підвозитимуть пасажирів до річки Десна
У Чернігові в суботу, 19 січня, православні християни відзначатимуть свято Хрещення Господнє. Водохреще - велике християнське свято, яке завершує новорічно-різдвяний період.
За традицією, цього дня багато людей вирушають до водойм, щоб набрати освяченої води або зануритися в неї, адже вважається, що вода набуває цілющих властивостей.
У зв’язку з цим, деякі міські автобусні маршрути будуть продовжені до річки Десна, а саме:
- № 15 «Забарівка – вул. Савчука» - до пляжу «Золотий берег»
- № 33 «Епіцентр – вул. Підвальна» - до пішохідного моста.
Автобуси по змінених маршрутах працюватимуть з 8.00 год. до 16.00 год.
Для ефективності використання транспортних засобів управління транспорту, транспортної інфраструктури та зв’язку міської ради пропонує мешканцям міста слідкувати за роботою транспорту в міській системі «ДОЗОР-сіті».
За повідомленням управління транспорту, транспортної інфраструктури та зв’язку міської ради
Останні новини Чернігівщини
Начальник поліції Чернігівщини Володимир Тимошко відзначив за самовіддану і професійну службу вибухотехніків 15:40
Сталева витримка, зосередженість, виважені дії і відповідальність за життя кожного, хто поруч – це щоденна служба вибухотехніків поліції Чернігівської області.
Ще 100 дітей із Чернігівщини поїхали на відпочинок у межах проєкту «Карпатська зміна» 15:18
13 червня в табір до Чернівецької області вирушила ще сотня школярів із Чернігівщини.
Простір для життя і відновлення: громади Чернігівщини навчалися планувати розвиток територій з урахуванням сучасних викликів 14:34
Другий етап регіональних експрес-навчань, організованих в межах діяльності Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України, відбувся сьогодні у Чернігові.
Уряд ініціював додаткову фінансову підтримку для прифронтових регіонів 14:11
Прем’єр-міністерка України Юлія Свириденко й керівник Офісу Президента України Кирило Буданов провели нараду щодо підтримки прифронтових територій. У ній узяли участь представники уряду, Офісу Президента, депутати Верховної Ради та начальники обласних військових адміністрацій.
Поліція документує наслідки ударів росіян на Чернігівщині 13:07
Упродовж доби ворог продовжував атакувати Чернігівську область. Інформації про постраждалих не надходило.