Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 30 березня, 02:09:17

Конституційні права підприємців на контролі прокуратури області

02.08.2012   21:03

Забезпечення конституційних засад підприємницької діяльності – одне із пріоритетних завдань, які стоять перед органами прокуратури

Узагальнення роботи органів прокуратури засвідчило поширеність тиску на підприємців з боку правоохоронних та контролюючих органів, проведення ними невиправдано значної кількості перевірок та необґрунтованого зупинення діяльності суб’єктів господарювання. Генеральний прокурор України гостро поставив питання відповідальності за подібні дії.

Вимоги Генерального прокурора України щодо недопущення порушень прав підприємців, незаконного втручання в їх господарську діяльність і його рекомендації щодо протидії таким фактам проаналізовано міськрайпрокурорами на семінарі “Здійснення правозахисної діяльності при забезпеченні конституційних засад підприємницької діяльності” .

Як зазначили учасники семінару, оперативному реагуванню прокуратури на незаконне втручання в підприємницьку діяльність має сприяти належна організація телефонів “гарячої лінії”.

Нагадаємо, що з червня поточного року з цією метою в прокуратурі впроваджено телефони “гарячої лінії”. Повідомлення приймаються цілодобово за номером (0462) 698-140. Телефони “гарячої лінії” запроваджено в прокуратурах усіх районів області та міста Чернігова.

Останні новини Чернігівщини

Автопарк Чернігівщини поповнився на 6 шкільних автобусів 12:59

Волонтери Львівщини доставили з Польщі для Чернігівщини 6 автобусів.

Замість «грошової допомоги» громадянка втратила понад 32 тисячі гривень: поліція застерігає громадян від шахрайської схеми в Інтернеті 12:28

Поліцейські закликають громадян не переходити за сумнівними посиланнями в Інтернеті та не вводити секретні паролі своїх банківських карток на незнайомих та підозрілих веб-сайтах.

Чотири громади області приєдналися до швейцарсько-українського проєкту DECIDE 11:07

Чернігівська область стала п'ятим регіоном-партнером швейцарсько-українського проєкту DECIDE – «Децентралізація для розвитку демократичної освіти».