Формується новий склад Громадської ради
16 січня відбулося перше засідання ініціативної групи по формуванню нового складу Громадської ради при виконавчому комітеті Прилуцької міської ради.

Під час засідання ініціативна група ознайомилася та перевірила подані документи від тридцяти представників інститутів громадянського суспільства для участі їх в установчих зборах із формування нового складу Громадської ради при виконавчому комітеті Прилуцької міської ради на 2019-2020 роки.
Начальник відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю міської ради Олена Александрова ознайомила присутніх із документами та наголосила, що підготовка по проведенню установчих зборів ведеться відповідно до чинного законодавства, а саме постанови Кабінету Міністрів України від 8 квітня 2015 року № 234 «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 5 листопада 2008 року № 976 від 3 листопада 2010 року № 996» відповідно до яких Громадська рада не може становити більш як 35 осіб.
Члени ініціативної групи ухвалили рішення провести закрите голосування та доручити секретарю Громадської ради Олені Александровій розробити проект бюлетня для закритого рейтингового голосування, який буде затверджений на наступному засіданні.
Друге засідання ініціативної групи по формуванню нового складу Громадської ради при виконавчому комітеті Прилуцької міської ради на 2019-2020 рр. провести на початку лютого 2019 року.
22 січня 2019 року прийом заяв для участі в усановчих зборах припиняється. На підставі поданих заяв ініціативна група складе список учасників установчих зборів, кандидатур до складу Громадської ради.
Таким чином на установчих зборах 22 лютого 2019 року будуть обрані 35 осіб нового складу Громадської ради.
У разі припинення будь-якою особою членства у громадській раді її місце займає наступний за черговістю кандидат до складу громадської ради, який набрав найбільшу кількість голосів за результатами проведення голосування на установчих зборах.
Секретар Громадської ради Олена Александрова
Останні новини Чернігівщини
Ветеран поліції Чернігівщини виборов «бронзу» на змаганнях «Звитяга Нескорених» 10:01
Днями у столиці відбулися перші в новому році змагання для ветеранів та ветеранок «Звитяга Нескорених». Серед учасників - помічник начальника поліції Чернігівщини з питань ветеранської політики Вадим Довгошей.
«Легкий заробіток в Інтернеті»: поліція Чернігівщини застерігає громадян від шахрайських схем 09:59
Поліція закликає громадян не довіряти заманливим оголошенням в інтернеті про «легкий заробіток».
Національна програма Скринінг здоров’я 40+: як вона працює та де на Чернігівщині можна пройти обстеження 09:23
Цього року в Україні стартував Скринінг здоров’я 40+ – національна програма із раннього виявлення серцево-судинних захворювань, цукрового діабету і проблем ментального здоровʼя. Вона дозволяє людям від 40 років і старше пройти базові медичні обстеження, а відтак вчасно виявити ризики хронічних хвороб.
4 лютого: цей день в Україні і світі 09:11
День 1442 Російська агресія - Day 1442 Russian aggression
Коефіцієнт індексації НГО земель: що врахувати аграріям у декларації 18:25
Для розрахунку податкових зобов’язань у 2026 році застосовуватиметься коефіцієнт індексації нормативної грошової оцінки земель за 2025 рік – 1,08. Він є єдиним для всіх категорій земель і видів угідь, зокрема й сільськогосподарських.