Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 17 жовтня, 02:06:52

До 3 років позбавлення волі засуджено чоловіка, у якого було виявлено наркотики та зброя

16.01.2019   07:32

Чернігівською місцевою прокуратурою доведено у судовому засіданні вину місцевого мешканця, який зберігав у себе для власного вживання психотропні речовини, а також пістолет, тобто у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1, 2 ст. 309 та ч. 1 ст. 263 КК України.

Судом встановлено, що обвинувачений, 1981 року народження, раніше не судимий, діючи умисно, двічі придбав полімерні пакетики з порошкоподібною речовиною, якою виявилась особливо небезпечна психотропна речовина PVP, які в подальшому незаконно, без мети збуту, зберігав у себе вдома.

24.01.2018 працівники поліції під час проведення санкціонованого обшуку, на підставі ухвали суду за місцем фактичного проживання обвинуваченого, у приміщенні квартири, виявили та в подальшому вилучили, крім вказаної психотропної речовини, ще три полімерні пакетики з порошкоподібною речовиною, яка містить в своєму складі психотропну речовину, обіг якої обмежено – амфетамін.

Крім того, також доведено, що обвинувачений придбав та зберігав без передбаченого законом дозволу вогнепальну зброю – пістолет, який в подальшому переніс до свого помешкання, де й було його виявлено та вилучено.

Суд ухвалюючи обвинувачений вирок, врахував позицію прокурора та органу пробації, які наполягали на реальній мірі покарання, яка буде пов’язана з позбавлення волі обвинуваченого. Суд загалом присудив 3 роки позбавлення волі.


Чернігівська місцева прокуратура

Останні новини Чернігівщини

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 15:42

Протягом останньої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

Конкурс на залучення бюджетних коштів для надання соціальних послуг

Конкурс на залучення бюджетних коштів для надання соціальних послуг 14:55

Управління охорони здоров’я Чернігівської облдержадміністрації проводить конкурс на залучення бюджетних коштів для надання соціальних послуг.

Про норми температурного режиму у дитсадках і школах

Про норми температурного режиму у дитсадках і школах 14:43

Відповідно до Санітарного регламенту дошкільні навчальні заклади повинні мати централізовану чи безпечну автономну систему теплопостачання, спроможну забезпечити оптимальні показники мікроклімату.

Про плату за навчання у закладах позашкільної мистецької освіти Чернігова: хто має право на пільги

Про плату за навчання у закладах позашкільної мистецької освіти Чернігова: хто має право на пільги 14:41

У Чернігові затвердили новий розмір плати за навчання у закладах позашкільної мистецької освіти, який діятиме з 1 січня 2020 року, повідомляє прес-служба Чернігівської міської ради.

Наслідки лікарської помилки - смерть 2 осіб: породіллі та новонародженого

Наслідки лікарської помилки - смерть 2 осіб: породіллі та новонародженого 14:20

За принципової позиції сторони обвинувачення Чернігівським апеляційним судом 09.10.2019 відмовлено у задоволенні безпідставних та необґрунтованих скарг обвинуваченого та представника цивільного відповідача (районної лікарні) на вирок суду першої інстанції від 05.03.2019.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини