Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 19 листопада, 19:19:54

До уваги водіїв! На окремих ділянках автошляхів державного значення можливі перемети.

15.01.2019   12:34Агенцiя

Внаслідок снігопадів та значного підсилення вітру протягом минулої доби на окремих ділянках автошляхів державного значення утворилися снігові перемети.

Зокрема, на автомобільних дорогах Н-28 Чернігів-Городня-Сеньківка та Р-68 Талалаївка - Ічня -  Тростянець - Сокиринці - /Н-07 / місцями трапляються перемети, які дорожня служба продовжує прибирати.

Інтенсивний сніг в області пішов учора надвечір. Про нетривалі ускладнення у русі на гарячу лінію служби впродовж доби надходили повідомлення з Ічнянського, Ніжинського (Р-68), Варвинського(Журавка-Макіївка), Городнянського(Н-28 та Куликівка), Бобровицького(Нова Басань), Менського(Городище) та Чернігівського(Рудка) районів.

Сьогодні (15 січня) уночі та зранку на автошляхах області працювало 59 механізмів та 77 працівників Облавтодору. Розчистка дорожнього покриття та обробка протиожеледними матеріалами триває. Сьогодні впродовж дня планується ліквідація снігових переметів також на окремих автошляхах територіального значення: Т-25-34 Корюківка - Синявка - Блистова - Мена, Т-25-30 Прилуки - Варва - Срібне - Обухове, Т-25-06 Чернігів - Любеч - Славутич та ін.

Водіїв, просимо з терпінням відноситись до ситуації, що виникла внаслідок дії сильного вітру, яку одномоментно ліквідувати неможливо, зважаючи на значну протяжність кілометрів автодоріг Чернігівської області та обмежений технічних ресурс. Наголошуємо, дорожня техніка вже працює і буде працювати впродовж дня.

Шановні водії, плануючи поїздку уточнюйте інформацію про стан проїзду у районних дорожніх організаціях. Також нагадуємо, що на зимовий період автівки обов'язково слід укомплектувати тросами буксирування та лопатами. Для надання інформації про стан проїзду дорогами державного значення Чернігівської області та оперативного реагування на надзвичайні ситуації працює цілодобово гаряча лінія Служби автомобільних доріг за телефонами: 0462661893, 0952714374.

Останні новини Чернігівщини

Резонансне вбивство поліцейського в місті Бахмач. Засуджено контролера Служби судової охорони 12:45

За апеляційною скаргою прокурора Чернігівської обласної прокуратури апеляційний суд скасував виправдувальний вирок суду першої інстанції та постановив новий, яким 28-річного контролера Служби судової охорони в Чернігівській області визнано винним в умисному вбивстві (ч. 1 ст. 115 КК України).

На Чернігівщині росіяни поцілили в приватний житловий будинок: поліція документує наслідки 12:44

Ввечері 18 листопада росіяни вкотре атакували мирне населення м. Семенівка Новгород-Сіверського району.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:42

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 3 пожежі.

На Чернігівщині тривають пошуки зниклого неповнолітнього Ростислава Полєхіна 07:59

До пошуків 17-річного Ростислава Полєхіна максимально задіяні всі служби поліції Чернігівщини, працівники ДСНС, нацгвардійці, водолази, кінологи зі службовими собаками, громадськість. Для розшуку використовуються безпілотні літальні апарати та спецтехніка.

19 листопада: цей день в Україні і світі

19 листопада: цей день в Україні і світі 07:58

День 1365 Російська агресія - Day 1365 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини