Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 7 листопада, 00:53:11

Відкриття ковзанки в ЗОШ № 9

15.01.2019   09:46

З 14 січня на території Ніжинської ЗОШ №9 почала функціонувати чергова ковзанка.

В урочистому відкритті взяв участь міський голова Анатолій Лінник, заступник міського голови Сергій Дзюба, начальник управління освіти Станіслав Кропив’янський, начальник відділу спорту Павло Глушко, директор міського центру фізичного здоров’я "Спорт для всіх" Сергій Півень, директор ЗОШ №9 Володимир Рибак , директор  СДЮСШФ – Юрій Таран, а також ніжинці, які небайдужі до катання на ковзанах.

Анатолій Лінник зазначив, що розвиток зимових видів спорту, у тому числі організація ковзанок має велике значення для  підтримки фізичного здоров’я мешканців міста, побажав вдалого та веселого відпочинку присутнім гостям заходу.

Майстер клас з фігурного катання для присутніх влаштував депутат Ніжинської міської ради Андрій Гомоляко, а хороший настрій гостям заходу забезпечив професійний музичний супровід від міського центру здоров’я "Спорт для всіх".

Нагадаємо, що це вже другий майданчик для катання на ковзанах у місті, відкритий міським центром фізичного здоров’я "Спорт для всіх". Вже з 8 січня на  міському стадіоні "Спартак" функціонує повноцінна ковзанка, на якій мають змогу безкоштовно покататися всі охочі. Крім того, для дітей є можливість безкоштовного прокату ковзанів, а для всіх бажаючих гарячий чай для обігріву та зручні теплі роздягальні.

Відвідувачі матимуть змогу не лише покататись на ковзанах, але й весело провести час разом з друзями, адже ковзанка найкраще місце для відпочинку та нових знайомств. 

Відділ інформаційно-аналітичної роботи та комунікацій з громадськістю

Останні новини Чернігівщини

На Коропщині поліцейські виявили двох водіїв, які керували транспортними засобами у стані алкогольного спʼяніння 17:21

Під час патрулювання на території Коропської громади правоохоронці виявили двох водіїв, які кермували в стані алкогольного сп’яніння.

У Чернігові відкрили виставку на честь загиблих працівників культури області 16:39

Від сьогодні в Обласному історичному музеї ім. Василя Тарновського експонується виставка, присвячена пам’яті працівників культури, які загинули в російсько-українській війні.

Зливав нечистоти в яр: на Чернігівщині викрили факт забруднення земель 16:17

Поліція Новгород-Сіверщини розслідує факт забруднення землі відходами

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини