Упродовж вихідних на Чернігівщині під час пожеж загинуло три особи, одну травмовано
Упродовж минулих вихідних на Чернігівщині виникло 16 пожеж, внаслідок яких три людини загинуло, одну травмовано.

12 січня о 13:26 до Служби порятунку "101" у Бахмацькому районі надійшло повідомлення про пожежу господарчої будівлі, в якій знаходився автомобіль, у с. Курінь по вул. Зоряній. До гасіння пожежі залучалися місцеві сільські вогнеборці та відділення 14-ї Державної пожежно-рятувальної частини. Намагаючись самостійно загасити пожежу, господар отримав термічні опіки верхніх кінцівок та спини ІІ-ІІІ ступенів та був доставлений до лікарні.
13 січня у с. Наумівка Корюківського району по вул. Шевченка сталася пожежа житлового будинку. На місці події виявлено тіло господаря, 1929 року народження. Причину та обставини трагедії з`ясовують правоохоронні органи. Підрозділи Управління ДСНС України у Чернігівській області на гасіння не залучалися.
О 14:40 до Служби порятунку "101" у Городнянському районі надійшло повідомлення про пожежу приватного житлового будинку у с. Андріївка. За викликом на місце події прибуло відділення 4-ї Державної пожежно-рятувальної частини у складі 4 чоловік особового складу та 1 одиниці техніки. Оперативними діями о 15:15 пожежу було локалізовано, а о 15:30 остаточно ліквідовано. Під час гасіння рятувальники виявили в одній з кімнат будинку тіло господарки, 1931 року народження. Ймовірною причиною трагедії послужило порушення правил пожежної безпеки при експлуатації печі.
14 січня о 01:20 до Служби порятунку "101" у Бобровицькому районі надійшло повідомлення про пожежу приватного житлового будинку в с. Рокитному. На місце події з с. Піски прибули сільські вогнеборці та відділення 15-ї Державної пожежно-рятувальної частини У ДСНС України у Чернігівській області. Спільними діями о 02:30 пожежу було локалізовано, а о 02:50 остаточно ліквідовано. Під час гасіння рятувальники виявили в одній з кімнат будинку тіло 68-річного господаря без ознак життя. Причину пожежі та обставини трагедії встановлюють правоохоронці.
УДСНС України у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
Інклюзивний театр для кожної дитини: Чернігівський театр ляльок розвиває безбар’єрні культурні ініціативи 10:21
Чернігівський обласний театр ляльок імені Олександра Довженка постійно працює над тим, щоб культурні послуги були доступними для всіх дітей, зокрема для юних глядачів з особливими освітніми потребами
Аграрії області засіяли майже половину від прогнозованих площ 09:49
На Чернігівщині тривають весняно-польові роботи. Станом на 11 травня ярими культурами вже засіяно 505,1 тис. га.
Надзвичайні події в області за останню добу 09:46
Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду. Внаслідок цієї події 4 особи постраждали.
12 травня: цей день в Україні і світі 08:44
День 1539 Російська агресія - Day 1539 Russian aggression