Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 2 березня, 16:58:08

Чернігівці готові економити: придбали вже більше п'яти тисяч транспортних карток

11.01.2019   09:02

На сьогодні чернігівці вже розкупили більше п’яти тисяч транспортних карток із спеціальним «чіпом», які служать електронним гаманцем для розрахунках за проїзд у чернігівських тролейбусах та автобусах КП «ЧТУ».

Наразі вартість проїзду при розрахунках готівкою і транспортною карткою однакова. Але з 15 січня, після підвищення ціни за проїзд у тролейбусах, сплачувати карткою стане більш як на 20% дешевше - 3,95 грн замість 5 грн готівкою.

Транспортні картки діятимуть паралельно зі звичними для багатьох місячними проїзними. Різниця в тому, що проїзні мають фіксовану ціну і протягом місяця дають право на необмежену кількість поїздок. А з транспортною карткою скільки проїдеш – стільки й заплатиш.

Вартість однієї поїздки списується з картки, коли вона притискається до валідатора. До речі, при потребі однією карткою можна розрахуватися й за кількох людей.

Зараз пластикові картки можна як придбати, так і поповнити в самому тролейбусному депо (вул. Шевченка, 50Б) та в кіосках «Чернігівпреси» на зупинках громадського транспорту:
    вул.Шевченка, зупинка «Красний міст»;
    пр.Миру, зупинка «Дитячий світ»;
    пр.Миру, зупинка «готель „Україна“»;
    пр.Миру, зупинка «ТК „Мегацентр“»;
    пр.Миру, зупинка «готель „Градецький“»;
    вул.Івана Мазепи, зупинка «вулиця Музична»;
    вул.1 Травня, зупинка «Лікарня № 2»;
    вул.Рокосовського, зупинка «вулиця Захисників України» (з боку «АТБ»);
    пр.Перемоги, зупинка «магазин „Прогрес“»;
    пр.Перемоги, зупинка «Центральний ринок»;
    вул.Івана Мазепи, зупинка «Інститут геології»;
    вул.Доценко, зупинка «Школа № 12»;
    вул.Рокосовського, зупинка «вулиця Рокосовського»;
    пр.Миру, зупинка «Поліклініка № 3»;
    вул.Незалежності, зупинка «вулиця Незалежності»;
    вул.Гагаріна, зупинка «вулиця Московська»;
    пр.Перемоги, зупинка «Привокзальний ринок»;
    вул.Рокосовського, зупинка «Електрон»;
    вул.Пухова, зупинка «вулиця Пухова».

Поки що для поповнення картки необхідно надати її кіоскеру – вказати тільки, наприклад, її номер недостатньо. Втім, за словами директора Чернігівської транспортної компанії Артема Тарасенка, найближчим часом додасться можливість поповнювати картку через звичні термінали та зі свого комп’ютера он-лайн. Програмне забезпечення для цього зараз доопрацьовується.

Додаткову інформацію щодо транспортних карток можна знайти на сайті цієї компанії та на її сторінці в соцмережі Facebook.


Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

Про ефективну комунікацію у сфері ветеранської політики – на нараді в ОВА 14:31

Як надалі збільшити на рівні області ефективність міжвідомчої взаємодії у сфері ветеранської політики – обговорювали на нараді, яку провів заступник голови Чернігівської ОДА Іван Ващенко.

Старт роботи над Стратегією розвитку Чернігівської громади: аналітика та опитування мешканців 14:16

Перше засідання робочої групи з розроблення проєкту Стратегії розвитку Чернігівської міської територіальної громади на період до 2027 року (з перспективою до 2034 року) та Плану заходів з її реалізації на 2026–2027 роки під головуванням заступника міського голови Віктора Геращенка відбулося 26 лютого.

“Симфонія тривалістю в життя” — оркестр “Філармонія” продовжує проєкт

“Симфонія тривалістю в життя” — оркестр “Філармонія” продовжує проєкт 14:13

І знову сцена Чернігівського обласного філармонійного центру належала Моцарту! Академічний симфонічний оркестр “Філармонія” (художній керівник та головний диригент — заслужений діяч мистецтв України Микола Сукач) продовжує реалізацію мистецького проєкту “Симфонія тривалістю в життя”, який передбачає виконання всіх симфоній великого австрійського композитора у хронологічній послідовності.

Чернігівські важкоатлети вибороли медалі на Кубку України 10:20

У Луцьку з 23 до 28 лютого відбувається Кубок України з важкої атлетики, де чернігівські важкоатлети вдало виступили та здобули нагороди різного гатунку:

На Чернігівщині засуджено двох військовослужбовців за порушення правил поводження із боєприпасами, внаслідок чого травмовано чотирьох малолітніх дітей 10:19

За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Центрального регіону двох військовослужбовців визнано винними у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 414 КК України (порушення правил поводження із боєприпасами, що заподіяло тілесні ушкодження кільком особам).

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини