Конфлікт між дітьми завершився судовим рішенням
Під процесуальним керівництвом Ніжинської місцевої прокуратури здійснювалося досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом вчинення малолітньою жителькою м. Ніжина суспільно-небезпечного діяння, ознаки якого передбачені ч. 1 ст. 122 КК України.
Як встановлено, у вересні 2017 року у 13-річної учениці виник конфлікт з однолітком, під час якого дівчина спричинила потерпілому тілесні ушкодження середнього ступеню тяжкості.
За результатами досудового розслідування, враховуючи малолітній вік кривдниці, до суду направлено клопотання про застосування до неї примусових заходів виховного характеру.
Відтак, Носівським районним судом до малолітньої застосовано примусовий захід виховного характеру у виді передачі під нагляд педагогічного колективу школи, де вона навчається.
Довідка: примусові заходи виховного характеру, відповідно до ст. 97 КК України, застосовуються до особи, яка з одинадцятирічного віку і до досягнення віку, з якого може наставати кримінальна відповідальність, вчинила суспільно небезпечне діяння, що підпадає під ознаки діяння, передбаченого особливою частиною Кримінального кодексу України.
Прес-служба прокуратури Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
Поліція документує наслідки атак росіян на Чернігівщині 11:34
Вчора та сьогодні ворог вкотре атакував Чернігівську область безпілотниками. Інформація про постраждалих не надходила.
У Чернігові діти навчалися мінної безпеки через інтерактивну гру разом із Псом Патроном 11:27
У Чернігові 4 квітня 2026 року за підтримки ЮНІСЕФ відбувся інтерактивний захід для дітей та їхніх батьків «Патруль пригод». Подію приурочили до Міжнародного дня просвіти з питань мінної безпеки.
Тил, що пахне паскою: 350 пасок для захисників від родинної пекарні «Паляниця» на Чернігівщині 11:05
Поки він боронить Україну на передовій, вона щодня тримає свій маленький, але важливий фронт у рідному селі. Ця історія про родину Могильних, які започаткували власну справу після деокупації рідного села і продовжують її розвивати попри війну.
Надзвичайні події в області за останню добу 10:24
Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 1 пожежу. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.
Чернігівщина у трійці лідерів цифрової трансформації серед прифронтових областей: підбито підсумки Індексу за 2025 рік 10:23
Державні послуги мають працювати непомітно, а інтернет — бути в кожному селі. Міністерство цифрової трансформації оприлюднило результати вимірювання рівня цифровізації регіонів за 2025 рік.