Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 19 серпня, 03:12:50

"Open Space" у Чернігові за місяць відвідали 770 заявників

04.01.2019   09:40Агенцiя

Завдячуючи Міністерству юстиції України наші громадяни вже сьогодні змогли відчути переваги нових модернізованих підходів та сервісів європейського зразка. Одним із таких надсучасних сервісів є «Open space».

Вже пройшов рівно місяць з часу відкриття такого офісу в Чернігівському міському відділі державної реєстрації актів цивільного стану. Це надає можливість чернігівцям та гостям нашого міста отримувати послуги з реєстрації актів цивільного стану за європейськими стандартами.

Обслуговування:
    за принципом «єдиного вікна»;
    скорочення часу на отримання послуг завдяки функціонуванню «електронної черги»;
    можливість сплатити вартість послуг не виходячи з приміщення відділу;
    і все це без окремих старих “темних” кабінетів абсолютно прозоро та без зайвої бюрократії.

За місяць сервісом вже скористалося 770 громадян, які отримували необхідні свідоцтва та витяги з Державного реєстру актів цивільного стану громадян, реєстрували народження немовлят, подавали заяви про шлюб, розірвання шлюбу, зміну імені.

Останні новини Чернігівщини

Патрульні виявили нетверезу водійку під час комендантської години 17:08

Учора під час комендантської години, патрулюючи вулицею Парковою інспектори зупинили автомобіль Mitsubishi ASX.

У Нацполіції завершився тренінг із розвитку якісної ветеранської політики за підтримки Уряду Великої Британії 16:27

У межах реалізації Проєкту «Реформування сектору цивільної безпеки в Україні» за підтримки Уряду Великої Британії відбувся п’ятиденний навчальний тренінг для помічників керівників з питань ветеранської політики в регіонах на тему «Адвокація інтересів захисників і захисниць у діяльності Національної поліції України».

Молодь з малих територіальних громад Чернігівщини отримала ще сім президентських грантів 15:35

Ще сім представників молоді з малих територіальних громад Чернігівської області отримали гранти Президента України. Відповідний Указ №724/2026 Володимир Зеленський підписав 14 серпня.

Чернігівські спортсмени здобули сім медалей на чемпіонаті України зі стрільби кульової 14:54

З 09 до 15 серпня у Вінниці відбувся чемпіонат України серед спортсменів 2008 року народження та молодших зі стрільби кульової.

Уряд виділив майже 33,5 млн грн для прикордонних громад Чернігівщини 14:02

Днями уряд виділив 2,3 млрд грн для підтримки прифронтових громад. Дотацію розподілили між обласними бюджетами та бюджетами 179 територіальних громад прифронтових регіонів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини