Для підвищення безпеки пішоходів запрацював трикольоровий світлофорний об'єкт
У селі Сираї Козелецького району на автомобільній дорозі міжнародного значення М-01 Київ – Чернігів – Нові Яриловичі (км 71+755) для підвищення безпеки пішоходів запрацював трикольоровий світлофорний об'єкт. Дана ділянка траси, на жаль, є місцем концентрації ДТП.
З одного боку, водії ігнорують швидкісне обмеження руху по населеному пункту, а з іншого - часом і самі пішоходи переходять дорогу у невстановлених місцях.
Дана ділянка дороги облаштована заходами з безпеки дорожнього руху: на в’їзді та виїзді встановлені дорожні знаки 5.45 та 5.46 на білому тлі (дорожній знак початок населеного пункту 5.45 «Сираї» на білому тлі передбачає швидкість руху автомобілів – 50 км/год); всі 4 пішохідні переходи (км 70+862, км 71+380, км 71+775,км 72+207) облаштовані розміткою, освітленням, на кожному з пішохідних переходів були замінені дорожні знаки 5.35.1/5.35.2 на сучасні світлодіодні знаки з підсвіткою, також були виконані роботи по влаштуванню двох світлофорних об'єктів (односекційних з миготливим режимом) над пішохідним переходом. Наразі ж у 2018-му, на прохання місцевої громади, Службою автомобільних доріг у Чернігівській області були замовлені роботи по встановленню трикольорового світлофорного обладнання, як додаткового засобу підвищення безпеки дорожнього руху.
З 28 грудня 2018 року новий засіб підвищення безпеки дорожнього руху(км 71+755) у с.Сираї функціонує у трикольоровому режимі. Дорожній рух регулюють одразу шість трикольорових світлофорів: чотири транспортних над смугами руху та 2 пішохідних. Вони світлодіодні, що означає гарну видимість їх світла з великої відстані. На опорах розміщені кнопки виклику пішохідної фази (зеленого світла), є функція голосової підтримки та відліку часу, Також тут встановлено бар'єрне огородження вздовж обох смуг руху.
Служба автомобільних доріг у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 14:46
Протягом минулої доби зареєстровано 9 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 8 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.
Інвестиція в дитинство: як мікрогрант допоміг розвитку освітнього центру «Ідея» 10:33
«Ідея» – найбільший приватний заклад позашкільної освіти в Ніжині, який являє собою безпечне, комфортне та сучасне середовище для навчання та розвитку дошкільнят і школярів.
Погоджено виплати чернігівцям, житло яких постраждало внаслідок останніх ударів рф, на суму понад 2 млн грн 10:31
Рішеннями виконавчого комітету Чернігівської міської ради від 15 січня погоджено чергові виплати власникам пошкоджених квартир і приватних житлових будинків унаслідок останніх ударів російської федерації по території міста Чернігова.
15 січня: цей день в Україні і світі 08:27
День 1422 Російська агресія - Day 1422 Russian aggression
Алія-Беатріс та Арес: якими рідковживаними іменами називали дітей на Чернігівщині у 2025 році 14:40
Українці дають життя, обирають імена та вірять, що кожна реєстрація народження зміцнює націю й наповнює віру в майбутнє реальним змістом.