Ніжинцям підвищили вартість проїзду
Нову вартість проїзду в ніжинських автобусах та маршрутках затвердив виконавчий комітет міської ради. За рішенням виконкому, тариф на перевезення громадським транспортом з 5,50 грн зріс до 6,50 грн.
Приймалося рішення в досить незвичний спосіб. Півторагодинні обговорення членами виконкому стосувалися, як не дивно, іншого тарифу. Відповідно до наданих перевізниками розрахунків, ціна за проїзд коливалася від 5.76 грн до 11.74 грн, окремо на кожному маршруті.
Натомість голова громадської організації «Правозахист Плюс» Анатолій Гунько звернувся листом до міського голови Анатолія Лінника з пропозицією зняти з розгляду проект рішення про підвищення тарифів та зголосився самотужки оплатити проведення ще одного дослідження пасажиропотоку організації, яку буде визначено на конкурсних засадах й що є фахівцем в проведенні таких досліджень. Лист був зачитаний перед самим обговоренням та голосуванням. Влада на таку пропозицію не пристала, обравши для себе інший варіант.
Після затяжних словесних баталій та довгих пояснень, чому ніжинці мають їздити за тарифом, який і так, за словами перевізників, є досить заниженим та не дозволяє в повній мірі оновити транспорт, затвердили нові складові проїзду. Зміни в тариф, які до цього жодним чином не оприлюднювались та не оговорювались, прямо під час голосування.
На столах перед виконкомівцями, після обговорення та перед голосуванням, з’явився новий проект рішення, який до цього присутні не бачили. Начальник транспортного відділу УЖКГ та Б Віктор Карпенко нашвидкоруч роздав його, не спромігшись до пуття пояснити, що в тому проекті. Громадськість знизувала плечима: якщо в Карпенка було 2 проекти рішення на початку засідання, то чому він не виніс на розгляд саме ДВА? «Гра в наперстки, договорняк», – обурювався простий люд. Платити по 6,50 грн погодилось 8 учасників виконкому, 2 проголосувало «проти» та ще 2 – «утримались».
Економічно обґрунтованим перевізниця ТОВ «Пассервіс» Валентина Корабель назвала тариф на проїзд за 11,50 грн, зголосившись водночас, як каже вона, перевозити “економічно вигідним тарифом” – за 6,50 грн.
http://nizhyn.pravdatut.ua/news/nizhyntsyam-pidvyshhyly-vartist-proyizdu?fbclid=IwAR3sg0iGzA9ZnNlk26ItlhQUW7o7muDokZ5Q5nXd4-Oahi2UDq3TrE3xgw0
Останні новини Чернігівщини
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області презентували сервіс податкового супроводу ветеранського підприємництва 12:25
Сьогодні у Чернігові в Офісі податкових консультантів презентували нову послугу для захисників та захисниць України - податковий супровід ветеранського підприємництва.
Земельні питання, підготовка до опалювального сезону та міжнародна співпраця: підсумки 47-ї сесії 10:04
В суботу, 2 травня, відбулася 47-ма сесія Чернігівської міської ради VIII скликання. Участь у пленарному засіданні взяли 28 депутатів і депутаток.
Поліція розслідує обставини смертельної ДТП в Чернігівському районі 10:01
Поліцейські розслідують кримінальне провадження за фактом дорожньо-транспортної пригоди, внаслідок якої загинула неповнолітня.
4 травня: цей день в Україні і світі 09:59
День 1531 Російська агресія - Day 1531 Russian aggression