Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 23 червня, 15:20:03

Упродовж минулої доби вогнеборці Чернігівщини ліквідували 3 пожежі, 1 особу врятовано, одна загинула

27.12.2018   13:32Агенцiя

Упродовж минулої доби на території Чернігівської області виникло 3 пожежі у приватному житловому секторі громадян, під час яких 1 людина загинула, ще одна отримала травми.

26 грудня о 15:02 до Служби порятунку "101" у Корюківському районі надійшло повідомлення про пожежу житлового будинку в с. Рибинськ. За викликом до місця події оперативно прибуло відділення 9-ої Державної пожежно-рятувальної частини УДСНС України у Чернігівській області у складі 4 чоловік особового складу та 1 одиниці техніки.

На той момент будинок було заповнено їдким димом, а у кімнаті відбувалося інтенсивне горіння. Вогнеборці о 16:00 пожежу локалізували, а о 16:55 остаточно ліквідували. Під час гасіння у помешканні рятувальники виявили тіло загиблого 59-річного господаря. Ймовірною причиною загоряння послужило необережність під час куріння останнього.

Цього ж дня о 19:45 у м. Ніжині по вул. Прилуцькій виникла пожежа господарчої споруди. До місця пригоди оперативно прибули два відділення 16-ої Державної пожежно-рятувальної частини УДСНС України у Чернігівській області. У апаратах захисту органів дихання та зору рятувальники під час проведення розвідки в приміщенні виявили чоловіка, який не міг самотужки покинути небезпечну зону. Вогнеборці його врятували та передали медичним працівникам. З опіками ІІ ступеню верхніх та нижніх кінцівок постраждалого каретою швидкої медичної допомоги було доставлено до реанімаційного відділення Ніжинської центральної районної лікарні. Оперативними діями вогнеборців пожежу о 22:10 було приборкано.

Причиною пожежі, яка ледь не призвела до трагічних наслідків, послужило необережність постраждалого у поводженні з вогнем.

У зв’язку з цим, рятувальники Управління ДСНС України у Чернігівській області попереджають про недопустимість халатного відношення до заходів пожежної безпеки. Пам’ятайте, лише суворе їх дотримання допоможе уникнути лиха. Будьте обережними, бережіть своє життя і майно від вогню.


УДСНС України у Чернігівській області

 

Останні новини Чернігівщини

Патрульні розшукали водія, який залишив місце автопригоди, він був з ознаками спʼяніння 14:38

21 червня близько 17-ї години, на лінію 102 надійшло повідомлення про ДТП на парковці міського пляжу — водій авто Volkswagen Passat, рухаючись заднім ходом, здійснив наїзд на автомобіль заявниці Skoda Octavia та залишив місце події.

ебайдужість громадян допомогла патрульним виявити нетверезого мотоцикліста 14:16

21 червня ввечері на лінію 102 надійшло повідомлення: на парковці торгового центру на проспекті Левка Лукʼяненка їздить мотоцикліст, ймовірно, напідпитку. На місце направили екіпаж патрульних.

Чернігівщина – серед регіонів, які демонструють найкращі результати у впровадженні програми ментального здоров’я «Ти як?» 13:32

У межах ініціативи першої леді Олени Зеленської «Ти як?» днями відбулося п’ятнадцяте розширене засідання Міжвідомчої координаційної ради з питань охорони психічного здоров’я та надання психологічної допомоги особам, які постраждали внаслідок збройної агресії рф проти України.

У Чернігові відкрили мультиспортивну арену, встановлену за підтримки міста-побратима Аахена 12:45

Понад 500 юних спортсменів Чернігова отримали новий сучасний простір для тренувань. На території веслувальної бази ДЮСШ «Україна» на березі Десни офіційно розпочала роботу мультиспортивна ігрова арена з тренажерним обладнанням, встановлена завдяки підтримці міста-побратима Аахена в межах проєкту Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ).

Мобільність у кризових умовах: 12 позашляховиків Mitsubishi стали на захист життєдіяльності громад завдяки надійному плечу підтримки німецьких партнерів THW 12:17

Завдяки багаторічній співпраці з Німецьким федеральним агентством з надання технічної допомоги Technisches Hilfswerk (THW) прифронтові територіальні громади Чернігівщини, для яких в умовах постійних ворожих атак надійний транспорт є питанням виживання та ефективності, отримали транспортні засоби Mitsubishi L 200 Double cabine GL в кількості 12 одиниць.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини