Підсумки роботи обговорили на нараді Управління Держпраці у Чернігівській області
Управлінням Держпраці у Чернігівській області 22 грудня проведено нараду щодо підсумків роботи за 11 місяців 2018 року.
Відкриваючи нараду, начальник Управління Сергій Дорошенко зазначив, що на сьогодні серед напрямків діяльності Держпраці пріоритетними залишаються, зокрема, питання детінізації трудових відносин, легалізації і своєчасності оплати праці, оптимізація превентивної роботи.
Також він ознайомив посадових осіб Управління з результатами проведеного Державною службою України з питань праці позапланового внутрішнього аудиту Управління, звернув увагу на ряд зауважень і надав відповідні доручення стосовно усунення виявлених аудитом недоліків.
Перший заступник начальника Управління Олександр Тищенко доповів про підсумки роботи за 11 місяців, проаналізував показники наглядової діяльності, окреслив цілі й завдання щодо подальшого її удосконалення на 2019 рік.
Окрім того, у рамках порядку денного учасники опрацювали питання якості складання санітарно-гігієнічних характеристик умов праці та організації і проведення періодичних медичних оглядів.
Також були розглянуті типові помилки інспекторів праці під час здійснення контрольних заходів щодо дотримання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів, проаналізовані основні проблеми та недоліки.
Головний спеціаліст з питань запобігання та виявлення корупції надав учасникам наради роз’яснення стосовно питання підготовки до чергового етапу електронного декларування, звернув увагу на деякі особливості роботи Єдиного Державного реєстру е-декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави. Він також нагадав посадовцям про відповідальність за вчинення корупційного правопорушення, про обмеження й заборони певних видів поведінки посадових осіб, одержання подарунків, сумісництва і суміщення тощо.
Наприкінці учасники мали змогу поспілкуватися з керівництвом Управління, обговорити нагальні проблеми у сфері охорони праці, промислової безпеки, законодавства про працю, обмінятися практичним досвідом із колегами.
За підсумками наради керівникам структурних підрозділів Управління були надані відповідні доручення.
Останні новини Чернігівщини
Поки триває відновлення електропостачання, всі критичні служби діють за відпрацьованим планом – В’ячеслав Чаус про ліквідацію наслідків обстрілів енергосистеми 10:19
Ліквідація наслідків обстрілів енергооб’єктів російськими терористами – з цього питання начальник ОВА В’ячеслав Чаус провів термінове засідання обласної комісії з питань з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Залучено і всіх комунальні служби міста Чернігова.
«Вистояли. Вижили. Переможемо»: у Чернігові презентували фільм про захисників і захисниць та вручили почесні нагороди 09:38
Традиційно 1 жовтня українці відзначають День захисників і захисниць. В обласному центрі вітали військовослужбовців, рятувальників і правоохоронців.
День захисників та захисниць України: у Чернігові вшанували воїнів та підняли «Прапор Надії» 09:16
Учора у Чернігові біля Катерининської церкви замайорів «Прапор Надії». Це символ віри у повернення українських полонених і зниклих безвісти. Його підняв колишній військовополонений, воїн 119 окремої бригади Регіонального управління Сил ТрО «Північ» Сергій Маценко.
2 жовтня: цей день в Україні і світі 09:12
2 жовтня відзначають Міжнародний день боротьби проти насилля, Міжнародний день соціального педагога, Всесвітній день без алкоголю, Всесвітній день сільськогосподарських тварин, Всесвітній день повітряної кульки, Всесвітній день гри, День аудіофіла.
Прилуцькі поліцейські затримали чоловіка, який завдав смертельних тілесних ушкоджень власній матері 11:31
Оперативники Прилуцького районного відділу поліції затримали 45-річного мешканця Линовицької громади, який завдав своїй 70-річній матері тяжких тілесних ушкоджень, що призвели до її смерті. Чоловікові загрожує до 10 років позбавлення волі.