Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 25 грудня, 17:42:38

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

20.12.2018   09:09Агенцiя

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 19 грудня до 8:00 20 грудня 2018 року.

МНС

МНС

Протягом минулої доби зареєстровано 7 небезпечних подій, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 5 пожеж. Внаслідок цих подій загинули  2 особи та 3 особи постраждали.


Стан доріг:

Для забезпечення безаварійного руху транспорту на автодорогах області працювало 12 одиниць техніки та 18 працівників від ДП "Чернігівський облавтодор". Стан доріг задовільний, проїзд автомобільного транспорту забезпечений.


Аварійні ситуації на системах життєзабезпечення – 1:

Протягом 19 грудня аварійними бригадами ПАТ «Облтеплокомуненерго» проводилися роботи з відновлення теплопостачання, відключення якого, за попередньою інформацією, сталося внаслідок аварійного відключення котельні за адресою: м. Чернігів, вул. Г. Полуботка, 95.

Станом на 22 год. 19 грудня залишаються відключеними від опалення 15 квартир в п'яти житлових будинках. Аварійно-відновлювальні роботи будуть продовжені 20 грудня аварійними бригадами ПАТ «Облтеплокомуненерго».


Дорожньо-транспортні пригоди – 2 (за інформацією Управління ГУ НП в Чернігівській області):

- на 28 км автодороги Чернігів-Мена-Сосниця-Грем’яч біля с. Петрове Чернігівського району  о 12 год. 50 хв. 19 грудня  водій автомобіля "ВАЗ 21101" не впорався з керуванням,  виїхав на смугу зустрічного руху та здійснив лобове зіткнення з автомобілем "ВАЗ 2107". Внаслідок ДТП водій автомобіля "ВАЗ 21101" та пасажир автомобіля "ВАЗ 21101" від отриманих травм загинули на місці аварії. Водій автомобіля "ВАЗ 2107" отримав тілесні ушкодження та був госпіталізований до реанімаційного відділення ЧМЛ №2. Пасажир автомобіля "ВАЗ 2107"  отримав тілесні ушкодження та  був доставлений до Менської ЦРЛ, після надання медичної допомоги був відпущений на амбулаторне лікування.

- в с. Вишнівка Ічнянського району  о 12 год. 22 хв.  19 грудня водій трактора "МТЗ-82" з причепом-кормороздовачем, виїжджаючи з приміщення сараю, непомітивши громадянина, який знаходився ліворуч за напрямком руху, продовжив рух та прижав останнього причепом до цегляної стіни, чим завдав йому тілесні ушкодження. Постраждалий був госпіталізований до Ічнянської центральної районної лікарні.


Пожежі в житловому секторі – 5.


Радіаційний фон:

На території області радіаційний фон зареєстровано в межах   9-12 мікрорентген/годину, в тому числі: Чернігів – 11 мкр/год., Ніжин –  11 мкр/год., Прилуки – 11 мкр/год., Остер – 12 мкр/год., Покошичі – 9 мкр/год, Семенівка – 11 мкр/год., Сновськ – 10 мкр/год.


Прогноз погоди:

За прогнозом облгідрометеоцентру на території області з 20 години  19 грудня до 20 години 20 грудня очікується хмарна погода з проясненнями, без істотних опадів, на дорогах місцями ожеледиця. Вітер південно-східний 5-10 м/с. Температура вночі 8-13º морозу, вдень 3-8º морозу.
По м. Чернігову очікується хмарна погода з проясненнями, без істотних опадів, на дорогах ожеледиця. Вітер південно-східний 5-10 м/с. Температура вночі 9-11º морозу, вдень 5-7º морозу.

Останні новини Чернігівщини

24 грудня: цей день в Україні і світі

24 грудня: цей день в Україні і світі 08:38

День 1400 Російська агресія - Day 1400 Russian aggression

Чернігівські медіа-2025: у пошуках себе та ресурсів 14:00

2025 рік для медіаспільноти Чернігівщини став роком виживання, адаптації та переосмислення ролі медіа в умовах війни, фінансових обмежень і безпекових викликів.

Козелецькі поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, рівень алкоголю в крові якого більше ніж у 13 разів перевищував допустиму межу 10:56

Поліцейські сектору реагування патрульної поліції відділення №1 (с-ще Козелець) Чернігівського райуправління поліції викрили 43-річного водія, який керував транспортом у стані сильного алкогольного сп’яніння. На правопорушника складено адміністративні матеріали.

Укриття за завищеними цінами: на Чернігівщині поліція повідомила про підозру посадовиці у службовій недбалості

Укриття за завищеними цінами: на Чернігівщині поліція повідомила про підозру посадовиці у службовій недбалості 10:54

Через неналежне виконання службових обов’язків посадовицею органу місцевого самоврядування під час закупівлі укриттів, бюджету громади у Корюківському районі було завдано понад 700 тисяч гривень збитків. За скоєне фігурантці загрожує до п'яти років позбавлення волі.

В Україні стартувала комунікаційна кампанія «Зміцнені» про безоплатну реабілітацію

В Україні стартувала комунікаційна кампанія «Зміцнені» про безоплатну реабілітацію 10:47

Національна служба здоров’я України в партнерстві з Міністерством охорони здоров’я, Міністерством у справах ветеранів, за підтримки проєкту Rehab4U запустила інформаційну кампанію «Зміцнені», присвячену безоплатній реабілітації.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини