Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 11 червня, 19:35:09

Рятувальники деблокували з понівеченого автомобіля тіло загиблого водія

17.12.2018   07:39

14 грудня о 15:29 у Козелецькому районі на автодорозі поблизу с. Кіпті сталася дорожньо-транспортна пригода. Автомобіль "Kia Sportage" скоїв зіткнення з вантажним автомобілем "DAF".

В результаті ДТП 36-річний водій "Kia Sportage" загинув на місці пригоди.

Для проведення робіт з деблокування загиблого, якого затисло деформованими конструкціями автомобіля, залучалось відділення 5-ї Державної пожежно-рятувальної частини УДСНС України у Чернігівській області з селища Козелець.

За фактом події правоохоронними органами проводиться розслідування.
 

УДСНС України у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Тимчасове обмеження руху транспорту у зв’язку з аварійно-ремонтними роботами 19:35

Інформуємо мешканців міста та учасників дорожнього руху, що у зв’язку з проведенням аварійно-ремонтних робіт на водопроводі діаметром 200 мм по вулиці Оборонців Чернігова та ліквідацією провалу асфальтобетонного покриття, який утворився внаслідок вимивання ґрунту, з 11 по 19 червня 2026 року буде тимчасово обмежено рух транспорту.

Спільно захистити кожну дитину від жорстокого поводження: як налагодити взаємодію всіх дотичних служб – на тематичному круглому столі 13:20

Захист дітей від жорстокого поводження – один із пріоритетних напрямків державної політики. До цього процесу мають бути залучені всі дотичні структури: органи державної влади, місцевого самоврядування, правоохоронні органи, заклади освіти, охорони здоров'я, соціальні служби та громадський сектор.

Громади Чернігівщини першими відкриють літню сесію Програми I_CAN 12:29

У червні представники територіальних громад Чернігівської області першими в Україні долучаться до літньої сесії Національної навчальної програми з управління публічними інвестиціями I_CAN.

Надзвичайні події в області за останню добу 11:27

Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 пожежу.

На Чернігівщині суд виніс вирок ґвалтівнику малолітньої дитини

На Чернігівщині суд виніс вирок ґвалтівнику малолітньої дитини 11:23

Ніжинський міськрайонний суд виніс вирок мешканцю Ніжинського району, який у 2025 році зґвалтував свою 12-річну падчерку. Його засуджено до 15 років позбавлення волі.