Зверніть увагу: підприємцям телефонують шахраї
Шановні платники податків, на теренах Чернігівщини знову активізувалися «телефонні шахраї», які представляються посадовими особами фіскальної служби в області.
Дзвінки надходять з телефонних номерів: (095) 474-50-49 та (099) 677-99-79. Невідомі особи представляються начальником Прилуцького управління ГУ ДФС у Чернігівській області і вимагають надати грошові кошти шляхом зарахування на картковий рахунок № 5167 8020 0615 6563, відкритий у відділенні Ощадного банку на ім’я Фонтош Н.В.
Звертаємо увагу, що це шахрайство!!!
Про можливі шахрайські чи провокаційні дії «телефонних аферистів» просимо негайно телефонувати за номером: (0462) 652-911 або звертатись за адресою: м.Чернігів, вул. Реміснича, 11.
Сектор комунікацій ГУ ДФС у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
Успіх чернігівської спортсменки на чемпіонаті України 16:34
З 27 до 29 квітня у Києві відбувся Чемпіонат України з настільного тенісу серед спортсменів до 18 років з порушеннями слуху.
Знімала військовозобов’язаних з обліку в реєстрі «Оберіг»: поліція Чернігівщини повідомила про підозру військовослужбовиці ТЦК та СП 14:09
На Чернігівщині поліцейські викрили схему незаконного ухилення від військової служби, яку організувала військовослужбовиця одного з районних ТЦК та СП. Підозрювана мала доступ до автоматизованої системи «Оберіг» та знімала військовозобов’язаних з обліку.
Чернігівська політехніка поповнилася обладнанням для підготовки реабілітологів 10:52
Національному університету «Чернігівська політехніка» передали допомогу від Благодійного фонду «Help-Ua».
У Киселівській громаді Чернігівського району запрацювала поліцейська станція 09:21
У селі Вознесенське Киселівської громади Чернігівського району розпочала роботу нова поліцейська станція. Відтепер безпековою ситуацією та потребами понад 5 тисяч жителів громади опікуватиметься поліцейський офіцер Олександр Волковський.