Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 14 жовтня, 14:55:55

Рятувальники відпрацювали дії з ліквідації умовної пожежі в слідчому ізоляторі

12.12.2018   07:09Агенцiя

З метою відпрацювання дій по ліквідації можливих надзвичайних подій на об'єктах утримання затриманих осіб, 11 грудня пожежно-рятувальними підрозділами спільно з адміністрацією й обслуговуючим персоналом Чернігівського слідчого ізолятору проведені тактико-спеціальні навчання.

На початку заходу начальницький склад Чернігівського гарнізону оперативно-рятувальної служби ознайомився із характеристикою об'єкту, системами протипожежного захисту, порядком оповіщення та евакуації персоналу і затриманих осіб.

Під час практичної частини відпрацьовані дії з ліквідації пожежі на горищі однієї з будівель. Черговий персонал викликав пожежно-рятувальні підрозділи міста та добровільну пожежну команду установи, здійснив відключення електропостачання та розпочав евакуацію людей з одночасним гасінням умовної пожежі за допомогою первинних засобів пожежогасіння.

За викликом на місце умовної події оперативно прибуло 4 відділення пожежно-рятувальних підрозділів Чернігова у складі 3 автоцистерн та автодрабини. Вогнеборці розгорнули сили і засоби, у апаратах захисту органів дихання та зору провели евакуацію людей та розвідку осередку виникнення пожежі, а також за допомогою автодрабини подали водяний лафетний ствол для ліквідації умовної пожежі на покрівлі будівлі.

По закінченню тактико-спеціальних навчань були обговорені проблемні питання, визначені шляхи покращення співпраці рятувальників, адміністрації і персоналу установи під час організації та проведення спільних дій.


УДСНС України у Чернігівській

Останні новини Чернігівщини

14 жовтня – свято Покрови

14 жовтня – свято Покрови 10:45

14 жовтня, українці відзначають одне із найважливіших церковних свят – Покрову Пресвятої Богородиці.

14 жовтня - День Українського козацтва

14 жовтня - День Українського козацтва 10:40

Зародження і формування української народності відбулося в XII-XV ст. на основі південно-західної частини східнослов’янського населення, яке входило раніше до складу Київської Русі (IX-XII ст.).

14 жовтня - День захисника України (День захисників Вітчизни)

14 жовтня - День захисника України (День захисників Вітчизни) 10:38

Свято День захисника України відзначається у другій декаді жовтня і є неробочим днем. Встановлено Указом Президента в 2014 році. Традиції святкування і святкові заходи Дня захисника України широко підтримуються по всій країні. Дуже популярне свято.

Що святкуємо 14 жовтня? 16:32

Покрова Пресвятої Богородиці 2019: традиції, заборони, та що ще святкуємо 14 жовтня

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини