Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 25 вересня, 10:28:54

Рятувальники відпрацювали дії з ліквідації умовної пожежі в слідчому ізоляторі

12.12.2018   07:09Агенцiя

З метою відпрацювання дій по ліквідації можливих надзвичайних подій на об'єктах утримання затриманих осіб, 11 грудня пожежно-рятувальними підрозділами спільно з адміністрацією й обслуговуючим персоналом Чернігівського слідчого ізолятору проведені тактико-спеціальні навчання.

На початку заходу начальницький склад Чернігівського гарнізону оперативно-рятувальної служби ознайомився із характеристикою об'єкту, системами протипожежного захисту, порядком оповіщення та евакуації персоналу і затриманих осіб.

Під час практичної частини відпрацьовані дії з ліквідації пожежі на горищі однієї з будівель. Черговий персонал викликав пожежно-рятувальні підрозділи міста та добровільну пожежну команду установи, здійснив відключення електропостачання та розпочав евакуацію людей з одночасним гасінням умовної пожежі за допомогою первинних засобів пожежогасіння.

За викликом на місце умовної події оперативно прибуло 4 відділення пожежно-рятувальних підрозділів Чернігова у складі 3 автоцистерн та автодрабини. Вогнеборці розгорнули сили і засоби, у апаратах захисту органів дихання та зору провели евакуацію людей та розвідку осередку виникнення пожежі, а також за допомогою автодрабини подали водяний лафетний ствол для ліквідації умовної пожежі на покрівлі будівлі.

По закінченню тактико-спеціальних навчань були обговорені проблемні питання, визначені шляхи покращення співпраці рятувальників, адміністрації і персоналу установи під час організації та проведення спільних дій.


УДСНС України у Чернігівській

Останні новини Чернігівщини

Проведено позачергове засідання робочої групи з планування природоохоронних заходів обласного фонду ОНПС

Проведено позачергове засідання робочої групи з планування природоохоронних заходів обласного фонду ОНПС 09:25

24 вересня заступник голови обласної ради Арсен Дідур провів позачергове засідання робочої групи з планування природоохоронних заходів обласного фонду охорони навколишнього природного середовища Чернігівської області.

Чернігівщина готується до осінньо-зимового сезону

Чернігівщина готується до осінньо-зимового сезону 09:16

Обласна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під головуванням заступника голови Чернігівської ОДА Андрія Подорвана прийняла ряд важливих рішень щодо підготовки області до осінньо-зимового сезону.

Реєстрація місця проживання малюка під час отримання свідоцтва: чернігівцям надано 757 послуг

Реєстрація місця проживання малюка під час отримання свідоцтва: чернігівцям надано 757 послуг 09:04

Сучасні сервіси від Міністерства юстиції України покликані покращувати та робити більш комфортними свої послуги, створюючи для громадян найкращі умови для їх отримання.

У Чернігові напередодні Дня міста політичні партії роздавали лампочки та катали виборців на повітряній кулі

У Чернігові напередодні Дня міста політичні партії роздавали лампочки та катали виборців на повітряній кулі 08:55

Напередодні Дня міста, яке цього року в Чернігові не святкуватимуть через COVID-19, активізувались політичні партії. Представники партій проводили масові заходи, свята для дітей, роздавали повітряні кульки, залучали до участі у програмі енергоефективності й катали на повітряній кулі, вимірювали температуру тіла та рівень кисню у крові. Найактивніше зустрічалась символіка партій «Рідний Дім» та «За Майбутнє». Про це повідомляють спостерігачі ОПОРИ.