Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 15 травня, 14:22:52

Засудили за діяльність підпільного цеху з незаконного виготовлення алкогольних напоїв

11.12.2018   07:33Агенцiя

Прокуратурою підтримано державне обвинувачення у кримінальному провадженні за фактом незаконного придбання з метою збуту, зберігання та транспортування з цією метою, а також збуту незаконно виготовлених алкогольних напоїв (ч. 1 ст. 204 КК України), незаконного виготовлення алкогольних напоїв шляхом відкриття підпільного цеху з використанням обладнання, що забезпечує масове виробництво таких товарів (ч. 2 ст. 204 КК України) та незаконного виготовлення товарів з недоброякісної сировини, що становлять загрозу для життя і здоров'я людей (ч. 3 ст. 204 КК України).

Встановлено, що один з обвинувачених організував на території міста Конотоп Сумської області діяльність підпільного цеху з виготовлення алкогольних напоїв. Для цього обвинувачений систематично придбавав протиобліднювальну рідину, яку в цеху очищували за допомогою випарної установки до отримання водно-спиртової суміші.

Надалі, маючи на меті отримання доходу від збуту незаконно виготовленої спиртової суміші, обвинувачений вступив у попередню змову з особою, яка відповідала за реалізацію товару на території одного з районів Чернігівської області.
Таким чином, спирт, виготовлений шляхом очищення «омивача», реалізовувався на території двох областей.

Відтак, вироком суду зловмисників визнано винуватими у вчиненні інкримінованих злочинів та призначено покарання у виді 5 років позбавлення волі з випробуванням строком на 2 роки.

Уся алкогольна продукція, вилучена в цеху та інших місцях зберігання, за вироком суду підлягає знищенню. З обвинувачених стягнуто процесуальні витрати у сумі 100 204 грн.


Прес-служба прокуратури Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в області за останню добу 10:48

Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 4 пожежі.

СБУ та Нацполіція ліквідували міжрегіональне наркоугруповання, яке збувало психотропи у трьох регіонах України

СБУ та Нацполіція ліквідували міжрегіональне наркоугруповання, яке збувало психотропи у трьох регіонах України 10:37

Служба безпеки спільно з Національною поліцією викрили та припинили діяльність міжрегіонального наркоугруповання, учасники якого організували збут психотропних речовин через Телеграм-канали та мережу так званих «закладок» у різних регіонах України

На Чернігівщині через російські атаки постраждали мати з дитиною: поліція документує наслідки 10:33

Упродовж доби росіяни продовжували обстрілювати Чернігівську область. Внаслідок атак постраждали двоє мешканців Городнянської громади Чернігівського району, 45-річна жінка та її 13-річна донька

Гуманітарна місія «Проліска» запустила безкоштовний маршрут у Ніжинському районі

Гуманітарна місія «Проліска» запустила безкоштовний маршрут у Ніжинському районі 10:12

Гуманітарна місія «Проліска» продовжує працювати над тим, щоб мешканці віддалених та постраждалих територій мали доступ до допомоги, послуг і можливості жити гідно навіть у складних умовах.

 Стартувало навчання для громад у Школі Безбар’єрних Маршрутів

Стартувало навчання для громад у Школі Безбар’єрних Маршрутів 09:30

За ініціативи Мінрозвитку стартував новий навчальний цикл Школи Безбар’єрних Маршрутів 2026, який реалізує Програма розвитку ООН (ПРООН) в Україні за фінансової підтримки Уряду Японії.