Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 7 листопада, 19:40:55

Під час пожежі загинув чоловік

11.12.2018   07:20

8 грудня о 7:59 до Служби порятунку "101" у Талалаївському районі надійшло повідомлення про пожежу приватного житлового будинку по вул. Чкалова у с. Мигурів.

Оперативно до місця пригоди з районного центру прибуло відділення 21-ої Державної пожежно-рятувальної частини УДСНС України у Чернігівській області у складі 3 чоловік особового складу та 1 одиниці спецтехніки.

Загоряння о 08:35 було локалізовано, а о 10:00 остаточно ліквідовано. Під час пожежі внаслідок дії небезпечних продуктів горіння загинув господар помешкання, 1954 р.н.

Причиною трагедії послужило порушення правил пожежної безпеки при експлуатації господарем нагрівальної печі.

Рятувальники Державної служби України з надзвичайних ситуацій вкотре звертаються до громадян з проханням слідкувати за справністю опалювальних печей і димарів.
 

УДСНС України у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Росіяни атакували енергетичну та транспортну інфраструктуру Чернігівщини 14:18

Вранці 7 листопада російські війська завдали ударів по об’єктах енергетичної та транспортної інфраструктури в Городнянській та Бахмацькій громадах.

Поліція затримала у Новгороді-Сіверському місцевого депутата, який у нетверезому стані чинив опір поліцейським 13:27

Перебуваючи з ознаками алкогольного сп’яніння, чоловік керував авто та відмовлявся надати документи. Крім того, чинив опір правоохоронцям. Нині його поміщено до ізолятора тимчасового тримання.

Жителя м.Чернігова засуджено за умиснезаподіяння тілесних ушкоджень співмешканцю матері, що спричинили смерть останнього 12:42

Чернігівською окружною прокуратурою доведено вину 32-річного місцевого жителя в умисному заподіянні співмешканцю своєїматерітяжких тілесних ушкоджень, тобто умисних тілесних ушкоджень, небезпечних для життя в момент заподіяння, що спричинили смерть потерпілого (ч.2 ст.121 КК України).

«Форум Добрих Справ» – «Сила громади» у Чернігові об’єднав волонтерів, військових, освітян, культурних діячів та громадських лідерів 12:20

6 листопада вперше у Чернігові в обласному художньому музеї ім. Г.Галагана пройшов «Форум Добрих Справ» – «Сила громади», який об'єднав волонтерів, благодійників, військових, освітян, культурних діячів, підприємців та громадських активістів з усієї України.

Іпотерапія для поранених захисників: психологи системи МВС Чернігівщини спільно з відомчою медустановою організували реабілітаційний захід 11:46

У Чернігові для бійців, які після поранення потребують фізичної та психологічної реабілітації, організували візит до кінно-спортивного клубу «Казка».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини