Чернігівський рибоохоронний патруль за тиждень виявив 40 порушень
Чернігівським рибоохоронним патрулем за тиждень з 3 по 9 грудня викрито 40 порушень правил рибальства, з них 9 грубих порушень (із застосуванням заборонених знарядь лову) по ч.4 ст.85 КУпАП, 21 порушення любительського рибальства по ч.3 ст.85 КУпАП, 4 порушення порядку збуту водних біоресурсів за ст.88-1 КУпАП та складено 6 актів вилучення безхазяйного майна.
У порушників вилучено 89,1 кг риби та 48 одиниць заборонених знарядь лову. Загальна сума збитків завданих рибному господарству склала 13192 грн.
Так, 05.12.2018 в ході рибоохоронного рейду водоймами Варвинського району, на р.Удай біля с.Воскресенське, затримано місцевого жителя, який за допомогою сітки зяберної виловив 3,1 кг. риби: щука - 5 шт, плітка – 6 шт, плоскирка – 2 шт, окунь - 1 шт, в’язь – 1 шт, завдавши збитків рибному господарству на 2431 грн.
В Менському районі 08.12.2018, на озері поблизу хутора Котичка, затримано жителя м.Мена, який за допомогою сітки «ятір» виловив риби в кількості: щука - 1 шт., плітка - 2 шт. Чим завдав збитків рибному господарству України на суму - 510 грн.
В ході рейдів ринками м.Чернігів, затримано чоловіка, який на міському ринку «Ремзавод» продавав, без дозвільних документів, карасів сріблястих. У чоловіка вилучено 4 кг. живої риби, складено протокол про адміністративне правопорушення по ст.88-1 КУпАП.
Крім того, державним інспекторам Чернігівського рибоохоронного патруля вдалося попередити декілька фактів незаконного вилову риби. Зокрема, 04.10.2018 на озері біля с.Хиболівка Куликівського району, 06.12.2018 на р.Удай в районі с.Воскресенське у Варвинському районі та 08.12.2018 поблизу хутора Овчарівка Менського району, затримано чоловіків, які збирались виловлювати рибу сітками. На чоловіків складено протоколи за ч.3 ст.85 КУпАП, та проведено профілактичну бесіду, щодо дотримання Правил любительського та спортивного рибальства.
Останні новини Чернігівщини
Атака дронів на Чернігів: є влучання в адмінбудівлі та постраждалі 12:04
У центрі Чернігова зафіксовано влучання безпілотного літального апарата в адміністративну будівлю. Про це повідомляє міська військова адміністрація.
Надзвичайні події в області за останню добу 09:59
Протягом минулої доби зареєстровано 7 небезпечних подій, а саме: 7 пожеж.
Спробувати професію на практиці: як у Чернігові змінюють підхід до профорієнтації 09:07
У закладах освіти міста Чернігова триває національне пілотування системи профорієнтації, яке реалізовує швейцарсько-український проєкт DECIDE разом із Міністерством освіти і науки України за підтримки управління освіти Чернігівської міської ради.
14 квітня: цей день в Україні і світі 09:00
День 1511 Російська агресія - Day 1511 Russian aggression
Поліція документує наслідки атак росіян на Чернігівщині 11:34
Вчора та сьогодні ворог вкотре атакував Чернігівську область безпілотниками. Інформація про постраждалих не надходила.