Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 1 серпня, 12:05:08

Службою зайнятості видано ваучери на навчання швачок

07.12.2018   09:07Агенцiя

Здавалося б працівники з великим досвідом роботи та життєвим багажем – мрія кожного роботодавця. Проте реалії переконують нас в іншому – людям старше 45 років на сучасному ринку праці важко конкурувати з молоддю, оскільки вона більш мобільна, легко навчається, не боїться нововведень, інноваційних підходів тощо.

Та у службі зайнятості переконують, що «45+» - не вирок. Для людей цієї вікової категорії сьогодні існує реальна можливість стати більш конкурентоспроможними на ринку праці, зокрема можна отримати ваучер на навчання за рахунок Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

І цією можливістю нещодавно скористалися громадяни старше 45 років на Чернігівщині. У жовтні-листопаді поточного року обласною службою зайнятості видано 16 ваучерів для проходження перепідготовки за професією «швачка». До речі, ця професія користується сталим попитом на ринку праці.

Навчання розпочалося 26 листопада в Чернігівському вищому професійному училищі побутового обслуговування. Триватиме воно 5 місяців, по закінченню слухачі отримають кваліфікацію за професією швачка 3 розряду.
Задля цього їм не потрібно було реєструватися безробітними, - пояснюють у службі зайнятості.  Ваучер на навчання надається громадянам старше 45 років, які мають професійно-технічну або вищу освіту та не менше 15 років страхового стажу, не досягли пенсійного віку. Вартість ваучера не може перевищувати десятикратний розмір визначеного законом прожиткового мінімуму для працездатних осіб.

Отож, якщо вам за 45, життя продовжується. Йдіть «в ногу з часом» – не зупиняйтеся на досягнутому, навчайтесь, цікавитесь інноваційними технологіями. Все це разом з набутим свого часу досвідом дасть можливість почуватися впевнено та не боятися конкуренції на ринку праці.
                                                                    

Світлана Шеремет

Останні новини Чернігівщини

Чернігівська громада стала учасницею проєкту літніх клубів «Грай. Дій. Змінюй» 17:17

Чернігівська міська територіальна громада за результатами відкритого конкурсного відбору стала однією з переможниць проєкту літніх клубів для дітей та підлітків «Грай. Дій. Змінюй», який реалізує громадська організація DOCCU у межах проєкту PlayItForward у співпраці з міжнародною неурядовою організацією War Child Alliance в Україні.

Рада громад області: освіта, інвестиції, житло для ВПО та інші важливі питання розвитку 16:55

Чергове засідання Ради територіальних громад області відбулося у Чернігові 27 липня. На порядку денному – низка питань, що постійно в полі зору й на контролі ОВА, зокрема освоєння освітніх субвенцій, робота центрів життєстійкості, забезпечення внутрішньо переміщених осіб житлом, розроблення інвестиційних планів, забезпечення сталого мобільного зв’язку.

Анна Юр'єва — чемпіонка Європи серед юніорок з веслування на байдарках і каное! 16:13

З 23 до 26 липня в місті Сегед (Угорщина) відбувся чемпіонат Європи з веслування на байдарках і каное серед юніорів та молоді до 23 років, який зібрав найсильніших молодих спортсменів континенту.

У Чернігові вшанували українців, які загинули в полоні 15:37

У Чернігові вшанували пам’ять Захисників та Захисниць України, учасників добровольчих формувань та цивільних осіб, які були страчені, закатовані або загинули у полоні.

Робота без бар’єрів 15:14

Водій, охоронник, вагар, логіст, менеджер, робітник з благоусторою– 10робочих місць у поточному році облаштовано роботодавцями Чернігівщини для людей з інвалідністю в межах компенсаційної програми служби зайнятості.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини