Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 17 жовтня, 19:55:23

MISTiA FRDL та Сіверський інститут: меморандум про співпрацю

04.12.2018   12:05Агенцiя

Малопольський інститут територіального самоуправління та адміністрації Фундації розвитку місцевої демократії (MISTiA FRDL) і Сіверський інститут регіональних досліджень підписали меморандум про взаємодію та співпрацю.

Угода укладена 28 листопада в Кракові під час навчального візиту представників територіальних громад Чернігівщини та Полтавщини в рамках проекту «Підтримка реформи місцевого самоврядування – впровадження партисипативної моделі стратегічного планування в громадах Північної, Центральної та Західної України» завдяки активної участі радника Правління FRDL з питань країн Східної Європи Наталії Гмурковської (Natalia Gmurkowska).

Від польської організації його підписав Войцех Одзімек (Wojciech Odzimek), від української – Володимир Бойко.

Головна мета – об`єднання зусиль для розвитку й зміцнення співробітництва в  підвищенні інвестиційної привабливості територіальних громад Польщі та України.

Документом передбачається координація дій, спрямована на підтримку територіальних громад під час їх реформування, сприяння розвитку територій, інфраструктури громад, міжрегіонального співробітництва, обмін інформацією щодо досвіду успішного виконання органами місцевого самоврядування своїх повноважень, надання інформаційної та консультативної підтримки органам місцевого самоврядування України, поширення використання механізмів державно-приватного партнерства, координацію роботи з органами державної влади, місцевого самоврядування та громадськими організаціями щодо регіонального розвитку, організацію різноманітних заходів у контексті децентралізації та розвитку територіальних громад.

Меморандум – продовження взаємодії, започаткованої у січні 2016 р. Підкарпатським осередком територіального управління Фундації розвитку місцевої демократії (FRDL POST) й Чернігівським центром перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування. То була ініціатива української сторони, підтримана директором осередку в Жешуві Анною Ягелло.

Останні новини Чернігівщини

Упродовж минулої доби рятувальники ліквідували 11 пожеж

Упродовж минулої доби рятувальники ліквідували 11 пожеж 15:21

Упродовж минулої доби в підрозділах Оперативно-рятувальної служби Чернігівщини на чергуванні перебувало 187 чоловік особового складу, 59 одиниць основної та спеціальної техніки.

Господарський суд області призначив судову експертизу прав інтелектуальної власності

Господарський суд області призначив судову експертизу прав інтелектуальної власності 14:43

У провадженні Господарського суду Чернігівської області знаходиться справа № 927/94/19 за позовом DTEK HOLDINGS LIMITED (ДТЕК ХОЛДІНГС ЛІМІТЕД), за участю третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору, на стороні позивача: Державної фіскальної служби України, до BLACKBERRY LIMITED (Блекберрі Лімітед) та фізичної особи – підприємця Антоненко Олександра Володимировича про припинення порушення прав інтелектуальної власності.

Представниця списку ТОП-100 успішних жінок читала в Чернігові свої вірші. ВІДЕО

Представниця списку ТОП-100 успішних жінок читала в Чернігові свої вірші. ВІДЕО 12:23

З «Оптикою Бога» прийшла до чернігівських студентів письменниця та видавчиня, яка увійшла до ТОП-100 найуспішніших жінок України - Мар’яна Савка. Вона стала однією з учасниць міжнародного фестивалю інтеграції слова у сучасному арт-просторі «Литаври».

Про індекси споживчих цін на товари та послуги. ДОВІДКА

Про індекси споживчих цін на товари та послуги. ДОВІДКА 12:03

За розрахунками Держстату, показник рівня інфляції у вересні 2019 р. в області, як і в Україні, становив 100,7%.

Переможцями голосування в чернігівському Бюджеті участі-2019 стали 12 великих і 13 малих проектів

Переможцями голосування в чернігівському Бюджеті участі-2019 стали 12 великих і 13 малих проектів 11:48

Проекти-переможці цьогорічного голосування в Бюджеті участі оголошені та затверджені робочою групою 15 жовтня.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини