На кордоні виявлено авіаційний прилад
Днями, у міжнародному автомобільному пункті пропуску «Нові Яриловичі», при оформленні на в’їзд в Україну легкового автомобіля «Субару», в особистих речах водія виявлено складові частини авіаційного магнітофона МС-61Б, який використовується на літаках та гелікоптерах як самописець.
В ході поглибленого огляду автомобіля спільно зі співробітниками митниці, в його конструктивних порожнинах із застосуванням спеціальних оглядових приладів виявлено приховані від контролю пульт керування магнітофоном, його деталі та різну технічну документацію.
Відносно водія, 43-річного громадянина України, складено протоколи про порушення митних правил. Автомобіль, як засіб переміщення, до рішення суду у власника вилучений.
Попередня оцінка вилученого склала 750 тисяч гривень.
Приладдя направлено на експертизу.
Помічник начальника прикордонного загону - начальник прес-служби підполковник О. Дудко
Останні новини Чернігівщини
Начальник поліції Чернігівщини Володимир Тимошко відзначив за самовіддану і професійну службу вибухотехніків 15:40
Сталева витримка, зосередженість, виважені дії і відповідальність за життя кожного, хто поруч – це щоденна служба вибухотехніків поліції Чернігівської області.
Ще 100 дітей із Чернігівщини поїхали на відпочинок у межах проєкту «Карпатська зміна» 15:18
13 червня в табір до Чернівецької області вирушила ще сотня школярів із Чернігівщини.
Простір для життя і відновлення: громади Чернігівщини навчалися планувати розвиток територій з урахуванням сучасних викликів 14:34
Другий етап регіональних експрес-навчань, організованих в межах діяльності Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України, відбувся сьогодні у Чернігові.
Уряд ініціював додаткову фінансову підтримку для прифронтових регіонів 14:11
Прем’єр-міністерка України Юлія Свириденко й керівник Офісу Президента України Кирило Буданов провели нараду щодо підтримки прифронтових територій. У ній узяли участь представники уряду, Офісу Президента, депутати Верховної Ради та начальники обласних військових адміністрацій.
Поліція документує наслідки ударів росіян на Чернігівщині 13:07
Упродовж доби ворог продовжував атакувати Чернігівську область. Інформації про постраждалих не надходило.