Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 26 березня, 20:23:26

Недобросовісним лісокористувачем відшкодовано 70 тис. грн. збитків, завданих незаконною вирубкою дерев

01.12.2018   09:36

Органами прокуратури області звертається особлива увага на питання протидії правопорушенням у сфері лісокористування, збереження лісів, їх дбайливого використання та стягнення заподіяних державі збитків.

Так, згідно з нормами Лісового кодексу України, організація і забезпечення охорони та захисту лісів, зокрема від незаконних лісопорубок, покладається на постійних лісокористувачів.

Як з’ясувалося, в межах земельної ділянки лісового фонду, наданої в постійне користування одному з постійних лісокористувачів на території об’єкта природно-заповідного фонду «Олишівська дача» в межах Олишівської селищної ради Чернігівського району, здійснено вирубку 10 дерев дуба, чим, відповідно до розрахунку спеціалістів Держекоінспекції у Чернігівській області, завдано 70 тис грн збитків.

З метою відшкодування шкоди прокуратурою направлено позов до суду, який задоволено та реально виконано.

Подальша робота з цих питань триває.

 
Прес-служба прокуратури Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

Менська та Носівська громади співпрацюватимуть у межах проєкту «Пліч-о-пліч: згуртовані громади» 17:47

24 березня, в межах четвертої хвилі національного проєкту «Пліч-о-пліч: Згуртовані громади» Менську ТГ відвідала делегація з Носівської громади.

Обласна дитяча лікарня отримала допомогу від спортивного клубу «X-Line» 17:36

Днями матеріально-технічна база Чернігівської обласної дитячої лікарні поповнилася важливим обладнанням завдяки благодійному збору, який організували вихованці та команда спортивного клубу «X-Line».

Ветерани та ветеранки Чернігівщини обиратимуть представника від області у Раду ветеранів

Ветерани та ветеранки Чернігівщини обиратимуть представника від області у Раду ветеранів 15:21

27 березня відбудеться засідання регіональних зборів, на яких буде обрано представника від Чернігівської області до складу Ради ветеранів війни за незалежність України при Міністерстві у справах ветеранів України.

На Ніжинщині поліцейські затримали підозрюваного у збуті наркотиків 17:03

Оперативники відділення поліції №1 (м. Бахмач) Ніжинського районного управління поліції задокументували декілька фактів збуту наркотичних засобів, до яких причетний мешканець одного із сіл Ніжинського району. Зловмисника затримали, йому загрожує до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Поліцейські Корюківщини скерували до суду справу посадовиці, що обвнувачується у службовій недбалості на закупівлі укриттів 16:31

Слідчі Корюківського районного відділу поліції під процесуальним керівництвом Корюківської окружної прокуратури завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт стосовно посадовиці виконавчої влади за неналежне виконання службових обов’язків, що призвело до завдання збитків у понад 700 тисяч гривень.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини