Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 24 вересня, 04:12:26

Засідання за круглим столом "Досвід реалізації політики протидії домашньому насильству у місті Ніжині"

29.11.2018   12:32

27 листопада у малій залі виконавчого комітету Ніжинської міської ради у рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» відбулося засідання за круглим столом на тему: «Досвід реалізації політики протидії домашньому насильству у місті Ніжині».

У заході взяли участь 25 спеціалістів, які працюють у напрямку попередження та протидії домашньому насильству. Присутні говорили про реалізацію політики у даному напрямку.

Заступник міського голови Ігор Алєксєєнко наголосив, що на важливості і нагальності попередження та ефективної протидії такому суспільно-небезпечному явищу, як насильство у сім’ї. Начальник відділу у справах сім’ї та молоді Анна Лисенко зазначила, що підготовлено проект розпорядження міського голови «Про організацію роботи щодо здійснення заходів у сфері запобігання, протидії домашньому насильству та торгівлі людьми», у якому передбачено створення Координаційної ради з гендерних питань, проблем сім’ї, запобігання домашньому насильству та протидії торгівлі людьми.  Начальник служби у справах дітей Наталія Рацин наголосила на особливій увазі, яка приділяється роботі з сім’ями, у яких вчинено насильства стосовно дитини. Інспектор з ювенальної превенції Ніжинського відділу поліції Валерій Супрун, начальник управління освіти Ніжинської міської ради Станіслав Крапив’янський, психолог Ніжинського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Анна Руднік розповіли про особливості роботи у напрямку запобігання та протидії домашньому насильству в нашому місті.

Учасники засідання за круглим столом активно обговорювали питання налагодження ефективної взаємодії між відділами, службами, працівниками поліції, закладами освіти щодо попередження, вчасного виявлення фактів вчинення домашнього насильства у межах Закону України «Про запобігання та протидію домашньому насильству». Наголошувалася особлива важливість роботи з сім’ями, у яких виховуються діти і які є свідками фактів вчинення домашнього насильства.

Проблема домашнього насильства залишається актуальною, не дивлячись на довготривалу правову, соціально-педагогічну та психологічну роботу щодо подолання цього явища. Для запобігання самого факту домашнього насильства треба змінити менталітет людини, створити умови, при яких будь-яке нехтування правами, у тому числі і членів сім'ї, неприпустимо і засуджується суспільством. Важливими є просвітницькі заходи, формування інформаційного простору, що навчить спілкуванню в сім'ї, запропонує інші, ненасильницькі шляхи вирішення домашніх конфліктів.


Відділ у справах сім’ї та молоді виконавчого комітету Ніжинської міської ради

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 115 нових випадків COVID-19

Виявлено 115 нових випадків COVID-19 16:41

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 23 вересня в області зафіксовано 115 нових випадків COVID-19.

Перші випадки вандалізму з’явились на Чернігівщині

Перші випадки вандалізму з’явились на Чернігівщині 12:32

З моменту офіційного старту виборчої кампанії 5 вересня спостерігачі ОПОРИ фіксували випадки пошкодження політичної реклами на Чернігівщині, а саме 3 білборди заляпані фарбою та розмальований сітілайт виявили представники ОПОРИ в місті Чернігові.

Патрульні допомогли чоловікові, який перебував у безпорадному стані

Патрульні допомогли чоловікові, який перебував у безпорадному стані 12:24

Близько 23-ї години, на лінію 102 надійшло повідомлення, що людина потребує допомоги.

Упродовж минулої доби рятувальниками ліквідовано 5 пожеж, одну людину травмовано

Упродовж минулої доби рятувальниками ліквідовано 5 пожеж, одну людину травмовано 12:16

Минулої доби підрозділи обласного Управління ДСНС 5 разів залучались до ліквідації пожеж, 2 з яких виникли у житловому секторі громадян, 2 в природних екологічних системах та 1 на об'єкті.