Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 26 лютого, 22:22:54

Заарештовано грошові кошти на банківських рахунках та ліміт суми ПДВ в розмірі 2 млн. грн., незаконно отримані низкою компаній Чернігівської та Київської областей

29.11.2018   08:02Агенцiя

Співробітниками податкової міліції ГУ ДФС у Чернігівській області під процесуальним керівництвом прокуратури області накладено арешт на грошові кошти, розміщені на банківських рахунках, та ліміт суми ПДВ в розмірі 2 млн. грн., які були отримані низкою компаній внаслідок провадження незаконної діяльності.

В рамках розслідування кримінального провадження за ст. 205 та ст. 212 КК України було ліквідовано схему мінімізації сплати податків до бюджету, яка діяла на території Чернігівської та Київської областей протягом 2017 – 2018 рр.

У вказаній схему використовувалась низка фіктивних компаній, через які надавалась податкова вигода підприємствам реального сектору економіки.

За результатами проведених заходів було вилучено печатки ФСГ та накладено арешт на грошові кошти на банківських рахунках та ліміт суми ПДВ в СЕА ПДВ на загальну суму близько 2 млн. грн., чим упереджено їх подальше незаконне використання.


Прес-служба Державної фіскальної служби України

Останні новини Чернігівщини

Відбулася зустріч з Послом ЄС в Україні Матті Маасікасом

Відбулася зустріч з Послом ЄС в Україні Матті Маасікасом 16:41

Сьогодні на Чернігівщині перебуває делегація Представництва Європейського Союзу в Україні на чолі з Послом ЄС в Україні Матті Маасікасом.

Чернігівська профспілкова “молодіжка” відзвітувалася за роботу в 2019 році

Чернігівська профспілкова “молодіжка” відзвітувалася за роботу в 2019 році 14:02

25 лютого відбулося чергове засідання Президії Федерація профспілкових організацій Чернігівської області (ФПО). Одним з питань порядку денного був звіт голови Молодіжної ради ФПО (МР) Віталій Копиш про діяльність у минулому році.

Територіальні громади та їх генеральні плани

Територіальні громади та їх генеральні плани 13:56

Актуальні питання планування населених пунктів, розробки та затвердження містобудівної документації і її стратегічної екологічної оцінки обговорювали посадовці Сосницької, Коропської, Понорницької, Новгород-Сіверської і Менської об’єднаних територіальних громад.

У пункті пропуску

У пункті пропуску "Нові Яриловичі" відбулося засідання Міжвідомчої робочої групи з питань інтегрованого управління кордонами 11:30

25 лютого в пункті пропуску «Нові Яриловичі», що на кордоні з Білоруссю у Чернігівській області, відбулося виїзне засідання Міжвідомчої робочої групи з питань координації інтегрованого управління кордонами.

В Управлінні охорони здоров’я Чернігівської ОДА прокоментували готовність до реагування на випадок поширення коронавірусу

В Управлінні охорони здоров’я Чернігівської ОДА прокоментували готовність до реагування на випадок поширення коронавірусу 11:14

Заступник начальника управління охорони здоров’я ОДА Володимир Пулін прокоментував стан готовності медичної галузі Чернігівщини до можливого поширення коронавірусу. За його словами, в області розроблено чіткий план з недопущення занесення та розповсюдження даного захворювання.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини