Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 12 серпня, 22:33:01

Під час ліквідації пожеж вогнеборці виявили тіла двох загиблих людей

28.11.2018   08:23

26 листопада о 07:50 до Служби порятунку "101" у Менському районі надійшло повідомлення про пожежу житлового будинку в с.Киселівка, що за 10 км від райцентру.

На місце події прибуло відділення 10-ої Державної пожежно-рятувальної частини. Рятувальники о 08:10 пожежу локалізували, а о 08:15 остаточно ліквідували. Нажаль, в результаті дії небезпечних продуктів горіння загинув 77-річний господар помешкання.

Ймовірна причина виникнення пожежі – необережне поводження з вогнем загиблого.

Цього ж дня о 09:40 у Ріпкинському районі вогнеборці 6-ої Державної пожежно-рятувальної частини смт Ріпки та місцевої пожежної команди смт Добрянка ліквідували загоряння житлового будинку в с. Олександрівка. Під час гасіння у одній з кімнат будинку рятувальники виявили тіло 66-річного господаря оселі без ознак життя.

Трагедія трапилась внаслідок порушення правил пожежної безпеки при експлуатації нагрівальної печі.

Загалом до ліквідації зазначених пожеж від підрозділів Управління ДСНС України у Чернігівській області залучалось 9 чоловік особового складу та 2 одиниці спеціальної техніки.

У зв`язку з цим, рятувальники ДСНС України застерігають: щоб уникнути пожеж та нещасних випадків на них будьте обережні при поводжені з вогнем. Дотримуйтесь правил пожежної безпеки при експлуатації електронагрівальних приладів та електричних мереж, звертайте увагу на стан опалювальних печей і димарів.
 

УДСНС України у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Поліцейські Корюківського районного відділу впродовж двох годин розшукали зниклу дитину 17:18

Учора до поліції надійшло повідомлення про зникнення 16-річної дівчини у селищі Холми.

У Ніжині поліцейські виявили та вилучили з незаконного обігу 3,5 тонни спирту 16:37

Під час патрулювання Ніжинської громади інспектори відділу реагування патрульної поліції Ніжинського районного управління поліції зупинили водія автомобіля за порушення Правил дорожнього руху.

У Куликівській громаді запрацював соціальний маршрут для мешканців віддалених сіл 16:06

Гуманітарна місія «Проліска» запустила черговий соціальний маршрут для мешканців віддалених населених пунктів області. Цього разу — на Куликівщині. Основна мета — забезпечити людям доступ до необхідних послуг та допомогти самостійно вирішувати повсякденні питання.

Холминській ТГ громада-партнер із Закарпаття надала комп’ютерну техніку 15:25

У межах національного проєкту «Пліч-о-пліч: згуртовані громади» Холминська ТГ отримала від Дубівської громади Закарпатської області вісім комп’ютерів. Їх нещодавно доставили до Дубового від благодійної організації з Австрії.

Веслувальники Чернігівщини здобули чотири бронзові медалі на чемпіонаті України 15:04

З 04 до 09 серпня в місті Умань відбувся чемпіонат України серед юнаків та дівчат 2010–2011 та 2012–2013 років народження з веслування на байдарках і каное.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини