Позиція Громадської ради
Сімнадцяте засідання Громадської ради при виконавчому комітеті Прилуцької міської ради відбулося 23 листопада.
У ході розгляду питань порядку денного члени Громадської ради заслухали інформацію про хід медичної реформи в місті та про стан укладання декларацій з прилучанами та мешканцями Прилуцького району, по якому доповіла Слободенюк Людмила Володимирівна – головний лікар комунального некомерційного підприємства «Прилуцький міський центр первинної медико-санітарної допомоги».
По другому питанню порядку денного «Про делегування представників Громадської ради до конкурсної комісії по проведенню конкурсного відбору на зайняття посади головного лікаря КЛПЗ «Прилуцька центральна міська лікарня» заслухали начальника по роботі з кадрами міської ради Касьяна Олега Борисовича.
Члени Громадської рад ухвалили рішення рекомендувати виконавчому комітету Прилуцької міської ради делегувати до конкурсної комісії Опанасенка Олега Анатолійовича члена громадської організації «Комфорт та якість» та Трохимця Ігоря Степановича члена громадської організації «УЧАСНИКИ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ «ЩИТ».
Сімнадцяте засідання Громадської ради пройшло виважено та конструктивно.
Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Прилуцької міської ради
Останні новини Чернігівщини
На Чернігівщині поліція скерувала до суду справу щодо розкрадання бюджетних коштів на ремонті відділення лікарні 13:15
Слідчі відділення поліції №1 (с-ще Козелець) Чернігівського райуправління поліції під процесуальним керівництвом Козелецької окружної прокуратури підготували обвинувальний акт щодо директора однієї з будівельних фірм, який привласнив майже 200 тисяч бюджетних гривень під час капітального ремонту одного з відділень лікарні.
Мезинський природний парк: 20 років на захисті природи 13:10
10 лютого у блакитній вітальні Чернігівської ОУНБ імені Софії та Олександра Русових відбулося засідання круглого столу, присвячене 20-річчю створення Мезинського національного природного парку.
Надзвичайні події в області за останню добу 12:15
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, саме: 3 пожежі.
З 15 лютого 2026 року на Чернігівщині встановлено заборону на вилов щуки 12:11
З 15 лютого 2026 року на Чернігівщині встановлено заборону на вилов щукиЧернігівський рибоохоронний патруль повідомляє, що з 15 лютого 2026 року, відповідно до Правил любительського рибальства на Чернігівщині діятиме заборона на вилов щуки.
Від редактора до старшого солдата: історія чернігівського медійника Сергія Кириченка 10:49
Сергій Кириченко – один з найдосвідченіших чернігівських редакторів. Майже 20 років він відпрацював у різних виданнях «Чернігівської Медіа Групи», а з початку повномасштабного вторгнення долучився до Збройних сил України.