Судитимуть громадянина Російської Федерації за закінчений замах на контрабанду спецзасобу негласного отримання інформації
Під процесуальним керівництвом прокуратури області завершено досудове розслідування за фактом закінченого замаху на контрабанду спеціального технічного засобу негласного отримання інформації (ч. 2 ст. 15 ч. 1 ст. 201 КК України).
Встановлено, що зловмисник прямуючи до Російської Федерації намагався перемістити через митний кордон України спеціальний технічний засіб негласного отримання інформації, закамуфльований під кулькову авторучку.
Виконавши усі дії, спрямовані на контрабанду спеціального технічного засобу отримання інформації, обвинувачений не довів свої злочинні дії до кінця, оскільки вказаний предмет вилучений у нього під час прикордонно-митного огляду.
Наразі обвинувальний акт направлено до суду.
За вчинене фігуранту загрожує покарання від 3 до 7 років позбавлення волі.
Прес-служба прокуратури Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
У Чернігові психологи Національної поліції, ДСНС та відомчої медустанови організували для поранених бійців сеанс глинотерапії 11:39
У складний період випробувань кожна людина потребує відновлення – фізичного, морального та духовного. А особливо це важливо для наших поранених захисників, які щодня стикаються зі стресовими ситуаціями та високим рівнем психологічного навантаження.
65 дітей із Чернігівщини відвідали музичні табори в Латвії 11:35
У Чернігівському професійному музичному коледжі імені Л.М. Ревуцького з дітьми, яким організували поїздки до Латвії, зустрілися міністерка закордонних справ Латвійської Республіки Байба Браже та начальник ОВА В’ячеслав Чаус. Присутній також Надзвичайний і Повноважний Посол Латвійської Республіки в Україні Андрейс Пілдеговічс.
SUN4Ukraine стартує: перша установча зустріч українських та європейських міст за участю Чернігова 11:34
Партнерська програма SUN4Ukraine офіційно стартувала минулого тижня у Мюнхені, об’єднавши 12 українських флагманських муніципалітетів із європейськими містами, що беруть участь у місії ЄС «Кліматично нейтральні та розумні міста».
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:32
Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 2 пожежі. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.
27 листопада: цей день в Україні і світі 09:31
День 1373 Російська агресія - Day 1373 Russian aggression