Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 1 квітня, 14:43:46

Поліція застерігає: у шахраїв немає "такси". Якщо послухаєте їх - віддасте усе

23.11.2018   16:31Агенцiя

Відзначте, що шахраї можуть подзвонити як людині, що читає ці рядки, так і її близьким. Скаже декілька перевірених фраз і жертва віддасть усі гроші. Чому всі? Бо такий у них «тариф».

Коли вони дзвонять та повідомляють про фейкове ДТП, у яке начебто потрапив ваш родич, то не знають ані вашої персональної інформації, ані фінансових можливостей.

Шахрай, що удає із себе лікаря, не назве вам навіть ту суму, яка потрібна на медичну допомогу хоча б найближчі дні. Він не знатиме імені пацієнта, не зможе нашвидкуруч вигадати діагноз… Він звик грати за своїми правилами, тож зазвичай запитує скільки грошей є в потенційної жертви.

Така ж ситуація і з фейковими правоохоронцями, які в телефонному режимі начебто вимагають хабара. Вони не зможуть повідомити жодної деталі кримінального провадження, бо його не існує в природі.

Так, 21 листопада під час чергового поєдинку «шахрай-жертва» програли двоє чернігівців, які повірили в неіснуюче ДТП. 80-річна жінка віддала невідомим тисячу доларів та тисячу гривень, а 63-річний чернігівець — 400 доларів та 40 тисяч гривень.

Чернігівська поліція звертається до громадян!

Не довіряйте людям, які дзвонять вам, повідомляють про вигадані аварії та вимагають гроші.

Не вірте в такі повідомлення навіть тоді, коли голос по той бік слухавки запевняє, що він/вона є вашою дитиною і йому потрібні гроші на лікування чи щоб «відмазатися» від поліцейських та прокурорів.

Кладіть слухавку! Дзвоніть безпосередньо в лікарню чи поліцію! Перевіряйте інформацію!


Сектор комунікації поліції Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

На Новгород-Сіверщині поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, рівень алкоголю в крові якого у 17 разів перевищував допустиму межу 12:40

Днями у м. Семенівка Новгород-Сіверського району поліцейські викрили 47-річного водія, який керував транспортом у стані сильного алкогольного сп’яніння (3,44 проміле).

Не подавав декларації протягом двох років – судитимуть заступника директора комунального закладу 12:19

Прокурорами Козелецької окружної прокуратури направлено до суду обвинувальний акт стосовно заступника директора одного з комунальних закладів Чернігівського району за фактом неподання суб’єктом декларування декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (ст. 366-3 КК України).

Від «Власної справи» до відшкодування збитків через війну: якою державною підтримкою може скористатися бізнес Чернігівщини 11:37

Наразі в Україні діє низка державних програм, спрямованих на підтримку підприємництва. При цьому прифронтові регіони, зокрема й Чернігівщина, мають певні переваги порівняно з іншими територіями.

З 1 квітня починається прийом заяв на зарахування дітей до 1-го класу закладів освіти міста Чернігова 11:14

Заява, встановленого зразка, про зарахування дитини до 1-го класу закладу освіти, за яким закріплена територія обслуговування, на якій проживає (перебуває) ця дитина, подається одним із батьків дитини (з пред'явленням документу, що посвідчує особу заявника) особисто до 29 травня 2026 року.

Підірвав навчальну гранату в багатоповерхівці: чернігівські поліцейські затримали хулігана 10:42

Поліцейські Чернігівського райуправління поліції затримали 52-річного містянина, який вчинив хуліганські дії із застосуванням навчальної гранати.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини