У прокуратурі відбулися тематичні заняття за участі представників Національної академії прокуратури України
У прокуратурі Чернігівської області 21 листопада відбулися тематичні заняття на тему: «Заходи кримінально-правового характеру щодо юридичних осіб та повноваження керівника державної служби в місцевій прокуратурі».
У роботі занять прийняли участь прокурор області Володимир Комашко, представники Національної академії прокуратури України Зоя Загиней, Наталія Наулік, Олександр Гладун та Олена Казак, а також працівники апарату прокуратури області, керівники та начальники відділів місцевих прокуратур.
У своїх доповідях представниками академії викладено основні положення правового статусу керівника державної служби в місцевій прокуратурі, порядок присвоєння рангів державним службовцям органів прокуратури, питання оцінювання результатів службової діяльності та деякі інші положення Закону України «Про державну службу».
Також учасники семінару жваво обговорили проблематику застосування кримінально-правових заходів щодо юридичних осіб.
Під час заходу, учасники обмінялися думками, поділилися досвідом та позитивними напрацюваннями.
Прес-служба прокуратури Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
Чернігів і Огре підтримують творчий зв’язок: учні мистецьких шкіл обмінялися своїми роботами 11:43
Чернігів і латвійське Огре — міста-побратими, які від початку повномасштабної війни залишаються на постійному зв’язку. Минулого тижня до Чернігова вже вшосте завітав волонтер, диригент і директор мистецької школи Атварс Лакстігала.
Дві студентки з Ніжина – серед цьогорічних переможців Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика 11:39
За результатами фінального етапу XXVI Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика дві студентки з Ніжина здобули призові місця.
Інклюзивність у дії: служба зайнятості допомогла облаштувати робоче місце для ветерана війни 11:37
Григорій Маханьков – ветеран війни, офіцер, учасник оборони Чернігова, кавалер орденів Богдана Хмельницького та «За мужність».
Чотири садочки Чернігівського району отримали сонячні електростанції від бізнесу 11:36
Комплекти сонячних електростанцій потужністю 25 кВт кожна сьогодні передали в Чернігівський садочок №26 та Новобілоуську громаду.
Надзвичайні події в області за останню добу 11:28
Протягом минулої доби зареєстровано 21 небезпечну подію, а саме: 21 пожежу. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.