Аудиторами ДФС в області за 20 днів листопада до офіційного працевлаштування залучено 73 особи
Фахівці управління аудиту ГУ ДФС у Чернігівській області повідомили, що наразі при проведенні усіх перевірок здійснюється контроль за офіційним оформленням трудових відносин між роботодавцем та найманими працівниками.
У листопаді під час перевірки одного з магазинів у райцентрі аудитори звернули увагу, що, незважаючи на значні обсяги товарів та площу магазину, офіційно у ньому працює лише одна особа. Після проведеного роз’яснення роботодавець виправив ситуацію. Він направив до фіскальної служби повідомлення про прийняття працівників на роботу.
Загалом у листопаді при здійсненні перевірок реалізаторів підакцизної групи товарів були виявлені факти порушень касової дисципліни, торгівлі без ліцензій та несвоєчасного оприбуткування готівки.
Приємним результатом стало ще й те, що до ДФС в області надійшло 73 повідомлення про офіційне працевлаштування найманих працівників. А отже, бюджет отримає додаткові надходження, а 73 мешканця області – соціальний захист та трудовий стаж.
Сектор комунікацій ГУ ДФС у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
ТОП 5 послуг для людей з інвалідністю від служби зайнятості 08:55
Протягом січня-листопада 2025 року послугами Чернігівської обласної служби скористалися понад 1,3 тис. людей з інвалідністю.
До суду направлено справу трьох російських командирів, причетних до загибелі 20 людей у Чернігові 08:48
Прокурори Чернігівської обласної прокуратури у порядку спеціального досудового розслідування направили до суду обвинувальний акт стосовно командира 35-ї окремої мотострілецької бригади 41-ї загальновійськової армії Центрального військового округу зс рф та двох підлеглих командирів батальйонних тактичних груп.
На Чернігівщині внаслідок ворожої атаки поранені двоє людей: поліція документує воєнні злочини росіян 08:47
Вчорра вдень російська армія ударила безпілотниками по місту Городня Чернігівського району.
Агентство Enabel передало Чернігівському центру крові нову автівку і допоможе з ремонтом приміщення 08:45
У Чернігові підписали меморандум між ОВА, Бельгійським агентство з міжнародного співробітництва Enabel, Центром крові і підрядником щодо капітального ремонту будівлі Центру. У проєкті також передбачена термомодернізація.
5 грудня: цей день в Україні і світі 08:36
День 1381 Російська агресія - Day 1381 Russian aggression