Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 19 серпня, 17:05:32

Голова обласної ради з робочою поїздкою відвідав Варвинський район

21.11.2018   09:12

20 листопада голова обласної ради Ігор Вдовенко взяв участь у роботі чергової вісімнадцятої сесії районної ради сьомого скликання, яку провів її очільник Петро Бакуменко.

На пленарному засіданні також були присутні голова районної державної адміністрації Любов Доля, керівники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, представники громадських організацій та засобів масової інформації.

На початку засідання голова районної ради Петро Бакуменко відзвітув про свою діяльність та роботу районної ради за період з грудня 2017 по листопад 2018 року. У своєму виступі він наголосив, що всі позитивні напрацювання і досягнення в діяльності районної влади вдалося одержати завдяки виваженій співпраці депутатів усіх рівнів, виконавчого апарату районної ради, взаєморозумінню та взаємодії з райдержадміністрацією, очільниками громад, керівниками підприємств, установ та організацій, осередків політичних партій та громадських формувань.

Також депутати заслухали інформацію керівника Прилуцької місцевої прокуратури Богдана Зарічанського про результати діяльності на території Варвинського району за 10 місяців 2018 року.

За інформацією місцевої прокуратури, рівень злочинності на території Варвинського району у порівнянні з аналогічним періодом 2017 року зменшився. Упродовж 10 місяців 2017 року до ЄРДР внесено відомості про вчинення 279 кримінальних правопорушень, в поточному році – 179. Із зареєстрованих 445 кримінальних правопорушень (266 кримінальних проваджень минулих років), Варвинським відділом Прилуцької місцевої прокуратури до суду направлено 33 кримінальні провадження з обвинувальним актом, з них з угодою про визнання винуватості – 5, з угодою про примирення також 5.

Надалі депутати розглянули спільні розпорядження голови районної державної адміністрації та голови районної ради в міжсесійний період, звіт про виконання районного бюджету за 9 місяців 2018 року та ухвалили зміни до районного бюджету на 2018 рік, які представила на розгляд депутатів начальник фінансового управління районної державної адміністрації Оксана Гмиря.

Депутати заслухали інформацію про виконання Цільової програми територіальної оборони, мобілізаційної підготовки місцевого значення та забезпечення заходів, пов'язаних із виконанням військового обов'язку, призовом громадян України на строкову військову службу, військову службу за контрактом та військову службу в резерві до лав Збройних Сил України та інших військових формувань на 2017-2018 роки, районної Програми «Цукровий діабет на 2016-2018 роки», районної цільової соціальної Програми протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу на 2016-2018», районної Програми протидії захворюванню на туберкульоз на 2017 -2018 роки.

Одним із важливих питань сьогоднішнього засідання було затвердження передавального акту, статуту та програми фінансової підтримки комунального закладу охорони здоров'я «Центр первинної медико-санітарної допомоги Варвинського району у зв'язку із реорганізацією у комунальне некомерційне підприємство «Варвинський центр первинної медико-санітарної допомоги» Варвинської районної ради Чернігівської області.

Наступний блок питань стосувався управління комунальним майном, що належить до спільної власності територіальних громад сіл та селища Варвинського району, зокрема, питання добудови об'єкта незавершеного будівництва 30-ти квартирного житлового будинку по вул. Шевченка, 83 в смт Варва, за кошти Міжнародного Виконавчого Комітету (Ізраїль, Швеція).

Одностайно депутати підтримали питання щодо затвердження технічної документації по визначенню нормативної грошової оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення за межами населених пунктів згідно з повноваженнями, передбаченими статтею 23 Закону України «Про оцінку земель».

Депутати також схвалили звернення до Президента України щодо скасування постанови Кабінету Міністрів України про підвищення ціни на газ для населення та звернення до народних депутатів щодо законопроекту №9277 про зміну меж районів Чернігівської області.

Після розгляду питань порядку денного народні обранці мали можливість поспілкуватися із головою обласної ради Ігорем Вдовенком щодо перспектив розвитку місцевого самоврядування на Чернігівщині та, зокрема, у Варвинському районі. Жваве обговорення серед депутатів та очільників громад викликали питання освітньої та медичної реформ, наповнення місцевих бюджетів та фінансової підтримки громад.

На завершення пленарного засідання голова обласної ради вручив почесні грамоти обласної ради до Дня працівників освіти і науки України директору Мармизівської ЗОШ І ст., депутату районної ради Сокол Світлані Василівні, директору Богданівської ЗОШ І ст. Клямі Людмилі Михайлівні. До Дня працівників сільського господарства почесну грамоту обласної ради отримав директор ТОВ «Гнідинці-Агро», депутат районної ради Бойко Микола Іванович.

За багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у розвиток культури і мистецтва на Варвинщині, високий професіоналізм та з нагоди відзначення Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва почесну грамоту районної ради отримала завідуюча Дащенківським сільським клубом Давиденко Тетяна Володимирівна.


Виконавчий апарат Варвинської районної ради

Останні новини Чернігівщини

Безробітні на громадських роботах займалися благоустроєм, працювали кур’єрами та розбирали завали

Безробітні на громадських роботах займалися благоустроєм, працювали кур’єрами та розбирали завали 11:06

В умовах зменшення попиту на робочу силу матеріально підтримати безробітних допомагають громадські та інші роботи тимчасового характеру, які, до того ж, організовуються з користю для громади.

Три обстріли чернігівського прикордоння за добу

Три обстріли чернігівського прикордоння за добу 11:01

російська армія тричі обстріляла прикордонні села у Новгород-Сіверському районі.

На Чернігівщині відкрили перше модульне містечко

На Чернігівщині відкрили перше модульне містечко 10:20

У Новоселівці Киселівської громади сьогодні відкрили перше у Чернігівській області модульне містечко.

19 серпня - цей день в Україні і світі

19 серпня - цей день в Україні і світі 10:17

ДЕНЬ 177 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 177 RUSSIAN AGRESSION

Чернігівським рибоохоронним патрулем викрито правопорушників, які завдали збитків рибному господарству України на понад 130 тис.грн

Чернігівським рибоохоронним патрулем викрито правопорушників, які завдали збитків рибному господарству України на понад 130 тис.грн 15:50

18 серпня 2022 року Чернігівським рибоохоронним патрулем в ході спільного рибоохоронного рейду з працівниками Сектору водної поліції ГУНП у Чернігівській області на водоймах Чернігівського району викрито грубе порушення Правил рибальства.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини