Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 13 листопада, 22:27:22

Хулігану, який розмахував вогнепальною зброєю, загрожує 7 років позбавлення волі

19.11.2018   08:36

За процесуального керівництва місцевою прокуратури слідчими ЧВП ГУНП в області закінчено досудове розслідування кримінальному провадженні, розпочатому за фактом хуліганства, вчиненого із застосуванням вогнепальної зброї.

В ході судового розгляду установлено, що 21 серпня 2018 року, близько «00» год. «55» хв., місцевий мешканець, який раніше не мав проблем із законом, знаходячись у громадському місці, а саме в приміщенні закладу «Золотий кубок», в м. Чернігові, діючи умисно, грубо порушуючи громадський порядок, відкрито демонструючи свою грубу поведінку та супроводжуючи свої дії особливою зухвалістю, що призвело до тимчасового припинення нормальної діяльності установи, дістав з-під одягу карабін калібру 223, який є вогнепальною зброєю, направив його в бік стіни вказаного приміщення та здійснив три постріли, тим самим пошкодивши майно закладу.
        
Наразі обвинувачений вину у інкримінованому злочині визнав повністю, у скоєному щиро розкаявся. 


Довідково: відповідно до ч. 4 ст. 296 КК України передбачено безальтернативне покарання у виді  позбавлення волі на строк від 3 до  7 років.


Чернігівська місцева прокуратура

Останні новини Чернігівщини

Засуджено мешканця м.Чернігова за підробку документів з метою отримання відстрочки від мобілізації 16:12

Прокурором Чернігівської окружної прокуратури в судовому засіданні доведено вину 35-річного місцевого жителя у підробці довідки з метою отримання відстрочки від мобілізації (ч.ч.1, 4 ст.358 КК України).

Поліція розслідує обставини смертельної ДТП у Ніжині

Поліція розслідує обставини смертельної ДТП у Ніжині 16:08

Поліцейські розслідують кримінальне провадження за фактом дорожньо-транспортної пригоди, внаслідок якої загинула жінка.

«Як на Майстер-шефі»: кухарки чернігівських дитсадків пройшли навчання із підвищення кваліфікації

«Як на Майстер-шефі»: кухарки чернігівських дитсадків пройшли навчання із підвищення кваліфікації 16:06

П’ятдесят кухарок із 29 дитячих садків пройшли курси підвищення кваліфікації на базі Кулінарного хабу, створеного в Чернігівському центрі професійно-технічної освіти в партнерстві зі швейцарсько-українським проєктом DECIDE.

48 світлофорів Чернігова вже обладнані резервними джерелами живлення 16:03

Для стабільної роботи системи освітлення та безпеки дорожнього руху в Чернігові КП «Міськсвітло» продовжує виконувати комплекс робіт із ремонту та модернізації міських електромереж та світлофорів.

На Ріпкинщині місцевий браконьєр завдав збитків рибному господарству майже на 50 тис.грн 12:02

10 листопада 2025 року Чернігівським рибоохоронним патрулем під час проведення спільного рибоохоронного рейду разом з працівниками сектору водної поліції ВРПП ЧРУП ГУНП у Чернігівській області на водоймах Чернігівського району викрито грубе порушення Правил рибальства.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини