Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 23 серпня, 07:12:31

Чернігівський апеляційний суд відвідали студенти-правники

17.11.2018   09:56Агенцiя

Чернігівський апеляційний суд вкотре відкрив свої двері майбутнім юристам.

14 листопада заступник голови суду Валерій Заболотний провів зустріч зі студентами Академії Державної пенітенціарної служби України.

Він наголосив, що проведення подібних заходів стало для апеляційного суду доброю традицією, адже обов’язок виховання майбутньої правової інтелігенції покладено не лише на навчальні заклади, а й на органи державної влади.

Молодь мала можливість з перших уст дізнатися про особливості суддівської професії. Зокрема, Валерій Заболотний детально розповів про розгляд кримінальних проваджень в суді апеляційної інстанції.

В цілому, зустріч вийшла цікавою та змістовною.

Чернігівський апеляційний суд висловлює вдячність колишньому очільнику суду, судді у відставці Садігу Тагієву, який наразі займається викладацькою діяльністю, за сприяння в проведенні зустрічі.

Подібні заходи організовуватимуться й надалі, аби сприяти підвищенню рівня правової культури молоді та зміцненню авторитету судової гілки влади.
 

Останні новини Чернігівщини

Відбулася зустріч голів місцевих рад та громад Чернігівщини з народним депутатом України

Відбулася зустріч голів місцевих рад та громад Чернігівщини з народним депутатом України 18:12

У Чернігові відбулася зустріч голів місцевих рад та громад Чернігівщини з народним депутатом України 9 скликання Антоном Поляковим (206 виборчий округ).

"Чернігівгаз" відкрив два сучасних Центри обслуговування клієнтів - в Носівці та Ріпках 16:45

На минулому тижні АТ «Чернігівгаз» відкрило модернізовані Центри обслуговування клієнтів ще в двох районах області. Віднині нову якість сервісу зможуть оцінити понад 12,3 тис споживачів газу Носівського та майже 7 тис Ріпкинського районів.

На автомобільній Київ-Чернігів-Нові Яриловичі тривають роботи з поточного середнього ремонту

На автомобільній Київ-Чернігів-Нові Яриловичі тривають роботи з поточного середнього ремонту 15:29

У прикордонному Ріпкинському районі на автомобільній дорозі М-01 Київ-Чернігів-Нові Яриловичі (на Гомель) тривають роботи з поточного середнього ремонту.

З 27 по 29 серпня гаряча вода подаватись не буде

З 27 по 29 серпня гаряча вода подаватись не буде 13:43

До відома мешканців міста Чернігова:

Як працюють кар’єрні радники?

Як працюють кар’єрні радники? 13:04

Шукати роботу та будувати кар’єру тепер допомагають кар’єрні радники, які з’явились у службі зайнятості на початку нинішнього року. Це не нові кадри, а фахівці служби, які пройшли відповідне навчання.