Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 24 жовтня, 04:06:56

Обговорили з працівниками превентивної діяльності стан дотримання прав уразливих груп

16.11.2018   10:25Агенцiя

В приміщенні управління превентивної діяльності ГУНП в Чернігівській області за участі регіонального координатора взаємодії із громадськістю Уповноваженого ВРУ з прав людини у Чернігівській області Алли Лепехи пройшли інформаційно-просвітницькі заходи щодо захисту прав і свобод уразливих груп населення.

Заходи проводилися напередодні дня толерантності. Нагадаємо, 16 листопада відзначається Міжнародний день толерантності.

Під час заходу Алла Лепеха обговорила з працівниками превентивної діяльності стан дотримання прав уразливих груп з боку поліції, розглядалися питання щодо недопущення дискримінації та толерантності у поведінці поліцейських. Також обговорювалися дієві способи відновлення порушених прав, способи підвищення рівня правових знань громадян.

Друга частина заходу проходила в формі тренінгу. Поділившись на декілька груп учасники отримали практичні завдання, в ході яких повинні були здійснити аналіз ситуації та описати дії поліції та уразливих груп населення в певних ситуаціях.

В цілому захід пройшов в досить цікавій та пізнавальній формі. А на завершення учасники зустрічі домовилися про проведення спільних уроків з підвищення правової обізнаності школярів у навчальних закладах Чернігівщини.

Кожен з нас повинен прагнути підтримувати принципи терпимості, плюралізму, взаємної поваги та мирного співіснування. Чим кращі взаємовідносини будуть між людьми, тим більше шансів вирішити різні проблеми в суспільстві.


Управління превентивної діяльності ГУНП в Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Патрульні співпрацюють з автошколами Чернігова

Патрульні співпрацюють з автошколами Чернігова 15:48

В Україні набирає обертів проект «Випробуй у безпеці», орієнтований на профілактику керування транспортними засобами у стані алкогольного сп’яніння.

Кар'єра і навчання разом з Рейкарц

Кар'єра і навчання разом з Рейкарц 14:01

Саме це пропонували в Чернігові під час презентації національної мережі готелів та ресторанів Reikartz Hotel Group її представники.

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно 13:46

З 01.10.2019 р.здійснюється моніторинг захворюваності на грип та ГРВІ.

Поліція закликає громадян добровільно роззброїтися в рамках місячника добровільної здачі зброї

Поліція закликає громадян добровільно роззброїтися в рамках місячника добровільної здачі зброї 13:43

Уникнути кримінальної відповідальності жителі Чернігівщини можуть в разі звернення до поліції та добровільної здачі незареєстрованої вогнепальної, холодної зброї, набоїв та вибухівки.

Неправдиві повідомлення про вибухівку тягнуть кримінальну відповідальність за законом

Неправдиві повідомлення про вибухівку тягнуть кримінальну відповідальність за законом 13:32

Під процесуальним керівництвом Прилуцької місцевої прокуратури здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом завідомо неправдивого повідомлення про загрозу безпеці громадян за ч.1 ст.259 КК України.