Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 11 лютого, 16:22:29

Кожне друге домогосподарство має доступ до послуг Інтернету вдома

16.11.2018   08:47Агенцiя

Щорічно 16 листопада відзначають своє професійне свято працівники радіо, телебачення та зв'язку.

Послуги телекомунікацій та зв’язку об’єднують багатьох людей не лише в Україні, а й за її межами. Завдяки сучасним засобам зв’язку та тим, хто забезпечує їх безперервну роботу, формується інформаційне суспільство.

За даними вибіркового обстеження домогосподарств Чернігівської області  майже кожне друге домогосподарство має доступ до послуг Інтернету вдома.

З початку року підприємства зв'язку надали послуг на 609 млн.грн, з них 15 млн.грн – міжнародні.

На 1 липня 2018 р. в області  налічувалося 1337 тис. абонентів рухомого (мобільного зв’язку); 639 тис. абонентів Інтернет (89% – населення); 177 тис. абонентів фіксованного телефонного зв’язку; майже 68 тис. абонентів кабельного телебачення.

У сфері інформації та телекомунікацій області в січні–вересні цього року було зайнято 1537 штатних працівників. Їхня середньомісячна заробітна плата за цей період становила 6431 грн, що на 11% більше, ніж у січні–вересні 2017 р.

У розвиток інформації та телекомунікацій із початку року за рахунок усіх джерел фінансування спрямовано 1326 тис.грн капітальних інвестицій.


Головне управління статистики у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Бронза чемпіонату України: Вікторія Прачик — серед призерок юніорських змагань з лижних гонок 13:47

З 05 до 09 лютого у селі Яворів Львівської області проходив Чемпіонат України з лижних гонок серед юніорів, юніорок та молоді (U-23).

Щорічні та одноразові виплати для родин полонених та звільнених з полону

Щорічні та одноразові виплати для родин полонених та звільнених з полону 13:44

Українцям, які перебували у полоні, або ж родинам тих, хто досі залишається у російській неволі держава надає соціальну, правову та фінансову підтримку. Нижче розповідаємо про виплати, які можуть отримати звільнені з полону та родини полонених.

Історія матері-одиначки, яка відкрила бізнес у Чернігові завдяки грантовій програмі «Власна справа»

Історія матері-одиначки, яка відкрила бізнес у Чернігові завдяки грантовій програмі «Власна справа» 12:54

Відкрити бізнес з нуля в наш час – завдання не з легких. А для матері-одиначки, яка сама відповідає і за дитину, і за завтрашній день, це може здаватися майже неможливим.

Козелецькі поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, рівень алкоголю в крові якого більше ніж у 16 разів перевищував допустиму межу

Козелецькі поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, рівень алкоголю в крові якого більше ніж у 16 разів перевищував допустиму межу 10:01

Поліцейські сектору реагування патрульної поліції відділення №1 (с-ще Козелець) Чернігівського райуправління поліції викрили 52-річного водія, який керував транспортом у стані сильного алкогольного сп’яніння. На правопорушника складено адміністративні матеріали.

Надзвичайні події в області за останню добу 09:59

Протягом минулої доби зареєстровано 10 небезпечних подій, а саме: 10 пожеж. Внаслідок цих подій загинули 2 особи.