Поліція оперативно затримала автовикрадачів
Прилуцькі поліцейські вирахували та затримали викрадачів легковика. Зловмисників поміщено до ізолятора тимчасового тримання.
До Прилуцького відділу поліції надійшла заява від місцевого мешканця, що шляхом пошкодження навісного замка на його гаражі невідомі зловмисники скоїли крадіжку автомобіля "Ford".
На місце пригоди одразу прибула слідчо-оперативна група поліції.
Оперативники почали з’ясовувати обставини викрадення, встановлювати свідків та очевидців даного кримінального правопорушення.
В ході реалізації отриманої оперативної інформації поліцейські вийшли на слід зловмисників і затримали їх. Ними виявилися двоє мешканців Прилук. Останні в скоєному зізналися та надали правдиві свідчення. Викрадений автомобіль вилучено. Після проведення всіх слідчих дій поліція поверне автомобіль власнику.
За даним фактом відкрите кримінальне провадження за частиною 2 статті 289 Кримінального кодексу України (незаконне заволодіння транспортним засобом) - карається позбавленням волі на строк від 5 до10 років. Триває досудове розслідування.
Сектор комунікації поліції Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
Пільгова іпотека для військових на Чернігівщині: як працює програма «єОселя» у 2025-2026 році 11:36
У 2025 році військовослужбовці з Чернігівщини можуть скористатися державною програмою доступного житла «єОселя» на оновлених умовах.
На Чернігівщині судитимуть підприємця за несплату понад 4,6 мільйона гривень податків 10:39
Слідчі поліції Чернігівщини під процесуальним керівництвом Чернігівської обласної прокуратури завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо підприємця, який організував протиправну схему, що дозволила йому ухилитися від сплати податків на суму в понад 4,6 мільйона гривень.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:37
Протягом минулої доби зареєстровано 7 небезпечних подій, а саме: 3 дорожньо-транспортні пригоди та 4 пожежі. Внаслідок цих подій 6 осіб постраждали.
17 грудня: цей день в Україні і світі 08:56
День 1393 Російська агресія - Day 1393 Russian aggression
Місцеві бюджети Чернігівщини у січні-листопаді поточного року поповнились на 10 мільярдів гривень податків та зборів 12:37
Головне управління ДПС у Чернігівській області інформує, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-листопад 2025 року надійшло 10 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми до обласного бюджету спрямовано 1,4 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.