Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 25 квітня, 00:37:21

Відсутність проявів гендерної дискримінації в рекламі – важливий критерій демократичності і зрілості суспільства

13.11.2018   08:01Агенцiя

Про це говорили днями на семінарі «Попередження проявів сексистської реклами: інструменти місцевих органів влади та взаємодія із громадянським суспільством» у Чернігові.

Мета семінару – усунення в засобах масової інформації, зокрема в рекламі, дискримінаційних стереотипів щодо ролі жінок та чоловіків.

Це вже одинадцятий семінар, який проводиться за ініціативи Міністерства соціальної політики в партнерстві з Представництвом Фонду імені Фрідріха Еберта в Україні та Індустріальним Гендерним Комітетом з Реклами.

Долучилася до участі у заході директор Департаменту сім’ї, молоді та спорту Чернігівської облдержадміністрації Ніна Лемеш.

Охоче поділилася досвідом у попередженні проявів дискримінаційних практик у рекламі головний спеціаліст Департаменту гендерного розвитку та проблем протидії торгівлі людьми Мінісоцполітики України Світлана Ліщинська.

Учасники семінару ознайомилися з роботою Експертної ради з питань запобігання та протидії дискримінації за ознакою статі. Вона діє при Мінсоцполітики та Індустріальному Гендерному Комітеті з Реклами, який проводить експертизу реклами.

Варто зазначити, у своїй діяльності Гендерний комітет керується Стандартом недискримінаційної реклами за ознакою статі. Даний Стандарт створює механізм саморегулювання ринку реклами. Основна його мета – підвищення соціальної відповідальності бізнесу, формування культури маркетингових відносин, а також попередження розповсюдження дискримінаційних практик засобами масової комунікації. Загальна вимога – дотримання принципу недискримінації в рекламі.


За інформацією Департаменту сім’ї, молоді та спорту Чернігівської облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

365 пожеж в природній екосистемі Чернігівщини з початку року: чому виникають та як запобігти 18:11

«До речі, це майже в два рази більше, ніж за аналогічний період минулого року (186 надзвичайних ситуацій), – повідомив на брифінгу в офіційному медіацентрі ОВА Олександр Бобро, заступник начальника Головного управління із запобігання надзвичайним ситуаціям ГУ ДСНС України в області. – 356 із них – суха трава та сміття на відкритих територіях, а 9 пожеж – це лісові масиви та насадження».

Бізнес, який постраждав під час ракетних ударів 17 квітня, може отримати грант на відновлення від МОМ 18:08

Міжнародна організація з міграції (МОМ) в рамках проєкту «Життєздатність+ Економічна інтеграція внутрішньо переміщених осіб та постраждалих від війни», що фінансується Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) через Банк розвитку KfW, допоможе чернігівським підприємцям.

На Чернігівщині до 11 років позбавлення волі засуджено двох російських військових, які катували та жорстоко поводились з цивільним 18:03

Поліція завершила досудове розслідування та скерували до суду провадження, щодо двох російських військовослужбовців, які 6 березня 2022 року затримали цивільного місцевого мешканця у селі Слобода Чернігівського району. Чоловіка тяжко побили та погрожували спалити живцем.

Майстер–клас для спортивної спільноти Чернігівщини від володаря першої олімпійської медалі на Чернігівщині Олександра Батюка 18:01

Цьогоріч виповнюється сорок років з часу проведення XIV Зимових Олімпійських ігор у місті Сараєво (на той час Соціалістична Федеративна Республіка Югославія). Тоді у далекому 1984 році на цих престижних міжнародних змаганнях наш земляк, відомий український лижник Олександр Батюк виборов срібло у складі команди з лижної естафети 4х10 км.

На Чернігівщині запрацювали одразу дев’ять поліцейських станцій 11:39

Сьогодні в Остерській ТГ та ще у восьми громадах області розпочали роботу нові поліцейські станції. Допомагати, дбати про безпеку і захищати місцевих мешканців відтепер будуть дев’ять поліцейських офіцерів громад.