На Чернігівщині ще 4 особи з числа дітей-сиріт отримають власне житло
Рішення про придбання 3 квартир і 1 будинку особам з числа дітей-сиріт погодила профільна комісія при Чернігівській обласній державній адміністрації 9 листопада.
На засіданні, яке провела Наталія Романова, розглянули пропозиції щодо придбання житла, підготовлені Бахмацькою, Сновською райдержадміністраціями та Комарівською сільською радою.
На купівлю помешкань для 4 таких осіб з державного бюджету планується спрямувати понад 680 тисяч гривень.
До слова, для Чернігівщині передбачено державну субвенцію на закупівлю житла для дітей-сиріт та осіб з їх числа у розмірі 16,4 мільйона гривень.
На сьогоднішній день вже розглянуті пропозиції по 18 житловим об’єктам. Із них – 14 вже куплені, по трьом питання вирішиться найближчим часом. Розподілено понад 9 мільйонів.
Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації
Останні новини Чернігівщини
Чернігів і Огре підтримують творчий зв’язок: учні мистецьких шкіл обмінялися своїми роботами 11:43
Чернігів і латвійське Огре — міста-побратими, які від початку повномасштабної війни залишаються на постійному зв’язку. Минулого тижня до Чернігова вже вшосте завітав волонтер, диригент і директор мистецької школи Атварс Лакстігала.
Дві студентки з Ніжина – серед цьогорічних переможців Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика 11:39
За результатами фінального етапу XXVI Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика дві студентки з Ніжина здобули призові місця.
Інклюзивність у дії: служба зайнятості допомогла облаштувати робоче місце для ветерана війни 11:37
Григорій Маханьков – ветеран війни, офіцер, учасник оборони Чернігова, кавалер орденів Богдана Хмельницького та «За мужність».
Чотири садочки Чернігівського району отримали сонячні електростанції від бізнесу 11:36
Комплекти сонячних електростанцій потужністю 25 кВт кожна сьогодні передали в Чернігівський садочок №26 та Новобілоуську громаду.
Надзвичайні події в області за останню добу 11:28
Протягом минулої доби зареєстровано 21 небезпечну подію, а саме: 21 пожежу. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.