57 юнаків з Чернігівщини служитимуть у Військово-морських Силах Збройних Сил України
Цієї осені в рамках призовної кампанії “Осінь-2011” лави Військово-морських Сил Збройних Сил України поповнять 57 призовників з Чернігівської області.
.Про це повідомив начальник обласного збірного пункту Чернігівського обласного військового комісаріату підполковник Віктор Лузан. За його словами, бажаючих потрапити до підрозділів Військово-морських Сил вистачає.
– До Чернігівського обласного військкомату звертається дуже багато юнаків, які хочуть служити на морі. – повідомив Віктор Лузан. – В основному це призовники з районів області. Хлопці хочуть відчути морську романтику та отримати нові враження. Але. згідно плану, з Чернігівщини до Військово-морських Сил ми повинні відібрати лише 57 чоловік.
Серед усіх кандидатів 43 призовники служитимуть у військах берегової охорони, решта проходитимуть службу на військових кораблях українського флоту.
Одразу після співбесіди з представниками “моря” майбутні солдати відбудуть до навчальних центрів Збройних Сил України, а після завершення курсу спеціальної підготовки будуть розподілені до військових частин Військово-морських Сил нашої держави.
Основним критерієм відбору кандидатів для проходження військової служби на військових кораблях є відмінне здоров’я.
– Перш за все, – розповів командир навчальної роти навчального курсу підготовки військовослужбовців за контрактом навчального центру ВМС ЗСУ капітан 3-го рангу Сергій Мойсієнко, – на морі повинні служити здорові юнаки. Ми ретельно вивчаємо особову справу кожного кандидата, оцінюємо його психологічний та моральний стан. І тільки тоді ми вирішуємо чи придатний юнак для служби на бойових кораблях Військово-морських України.
Кандидатів на море з вищою освітою практично немає, адже військову службу у Військово-морських силах строковики проходять 18 місяців. Юнаки із закінченим вишем згідно із Законом України служать всього 9 місяців. А за цей термін належно підготувати військового моряка проблематично.
Останні новини Чернігівщини
Чернігівська громада стала учасницею проєкту літніх клубів «Грай. Дій. Змінюй» 17:17
Чернігівська міська територіальна громада за результатами відкритого конкурсного відбору стала однією з переможниць проєкту літніх клубів для дітей та підлітків «Грай. Дій. Змінюй», який реалізує громадська організація DOCCU у межах проєкту PlayItForward у співпраці з міжнародною неурядовою організацією War Child Alliance в Україні.
Рада громад області: освіта, інвестиції, житло для ВПО та інші важливі питання розвитку 16:55
Чергове засідання Ради територіальних громад області відбулося у Чернігові 27 липня. На порядку денному – низка питань, що постійно в полі зору й на контролі ОВА, зокрема освоєння освітніх субвенцій, робота центрів життєстійкості, забезпечення внутрішньо переміщених осіб житлом, розроблення інвестиційних планів, забезпечення сталого мобільного зв’язку.
Анна Юр'єва — чемпіонка Європи серед юніорок з веслування на байдарках і каное! 16:13
З 23 до 26 липня в місті Сегед (Угорщина) відбувся чемпіонат Європи з веслування на байдарках і каное серед юніорів та молоді до 23 років, який зібрав найсильніших молодих спортсменів континенту.
У Чернігові вшанували українців, які загинули в полоні 15:37
У Чернігові вшанували пам’ять Захисників та Захисниць України, учасників добровольчих формувань та цивільних осіб, які були страчені, закатовані або загинули у полоні.
Робота без бар’єрів 15:14
Водій, охоронник, вагар, логіст, менеджер, робітник з благоусторою– 10робочих місць у поточному році облаштовано роботодавцями Чернігівщини для людей з інвалідністю в межах компенсаційної програми служби зайнятості.