Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 20 вересня, 11:41:01

57 юнаків з Чернігівщини служитимуть у Військово-морських Силах Збройних Сил України

01.11.2011   15:39

Цієї осені в рамках призовної кампанії “Осінь-2011” лави Військово-морських Сил Збройних Сил України поповнять 57 призовників з Чернігівської області.

.Про це повідомив начальник обласного збірного пункту Чернігівського обласного військового комісаріату підполковник Віктор Лузан. За його словами, бажаючих потрапити до підрозділів Військово-морських Сил вистачає.

– До Чернігівського обласного військкомату звертається дуже багато юнаків, які хочуть служити на морі. – повідомив Віктор Лузан. – В основному це призовники з районів області. Хлопці хочуть відчути морську романтику та отримати нові враження. Але. згідно плану, з Чернігівщини до Військово-морських Сил ми повинні відібрати лише 57 чоловік.
Серед усіх кандидатів 43 призовники служитимуть у військах берегової охорони, решта проходитимуть службу на військових кораблях українського флоту.

Одразу після співбесіди з представниками “моря” майбутні солдати відбудуть до навчальних центрів Збройних Сил України, а після завершення курсу спеціальної підготовки будуть розподілені до військових частин Військово-морських Сил нашої держави.
Основним критерієм відбору кандидатів для проходження військової служби на військових кораблях є відмінне здоров’я.

– Перш за все, – розповів командир навчальної роти навчального курсу підготовки військовослужбовців за контрактом навчального центру ВМС ЗСУ капітан 3-го рангу Сергій Мойсієнко, – на морі повинні служити здорові юнаки. Ми ретельно вивчаємо особову справу кожного кандидата, оцінюємо його психологічний та моральний стан. І тільки тоді ми вирішуємо чи придатний юнак для служби на бойових кораблях Військово-морських України.

Кандидатів на море з вищою освітою практично немає, адже військову службу у Військово-морських силах строковики проходять 18 місяців. Юнаки із закінченим вишем згідно із Законом України служать всього 9 місяців. А за цей термін належно підготувати військового моряка проблематично.

Останні новини Чернігівщини

Дар’я Пирогова, Дмитро Кравець і оркестр «Філармонія»: Рахманінов і Прокоф'єв

Дар’я Пирогова, Дмитро Кравець і оркестр «Філармонія»: Рахманінов і Прокоф'єв 15:19

Студенти Національної музичної академії України ім. П.І.Чайковського піаністи Дар’я Пирогова та Дмитро Кравець взяли участь у новій концертній програмі, яку представив глядачам Академічний симфонічний оркестр «Філармонія» під керівництвом заслуженого діяча мистецтв України Миколи Сукача.

Обери професію своєї мрії – живи та працюй в Україні

Обери професію своєї мрії – живи та працюй в Україні 14:32

Закликає служба зайнятості сучасну молодь. А також радить завчасно, ще в середніх та старших класах, замислитися про професійне майбутнє, обрати потрібну на ринку праці професію, і стати справжнім професіоналом своєї справи.

У Сосницькій ОТГ обговорили виконання стратегії розвитку

У Сосницькій ОТГ обговорили виконання стратегії розвитку 12:40

Про перші успіхи та складнощі в реалізації стратегії розвитку Сосницької об’єднаної територіальної громади мова йшла під час консультації, яку проводив Володимир Бойко, радник з регіонального розвитку Чернігівського Центру розвитку місцевого самоврядування Програми «U-LEAD з Європою».

Норми споживання тепла для будинків без лічильників: виконком відправив питання на доопрацювання

Норми споживання тепла для будинків без лічильників: виконком відправив питання на доопрацювання 12:36

19 вересня, виконавчий комітет Чернігівської міської ради розглянув пропозиції щодо встановлення норм споживання теплової енергії на потреби споживачів Чернігова.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 11:47

Протягом останньої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини