Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 24 вересня, 05:53:33

57 юнаків з Чернігівщини служитимуть у Військово-морських Силах Збройних Сил України

01.11.2011   15:39

Цієї осені в рамках призовної кампанії “Осінь-2011” лави Військово-морських Сил Збройних Сил України поповнять 57 призовників з Чернігівської області.

.Про це повідомив начальник обласного збірного пункту Чернігівського обласного військового комісаріату підполковник Віктор Лузан. За його словами, бажаючих потрапити до підрозділів Військово-морських Сил вистачає.

– До Чернігівського обласного військкомату звертається дуже багато юнаків, які хочуть служити на морі. – повідомив Віктор Лузан. – В основному це призовники з районів області. Хлопці хочуть відчути морську романтику та отримати нові враження. Але. згідно плану, з Чернігівщини до Військово-морських Сил ми повинні відібрати лише 57 чоловік.
Серед усіх кандидатів 43 призовники служитимуть у військах берегової охорони, решта проходитимуть службу на військових кораблях українського флоту.

Одразу після співбесіди з представниками “моря” майбутні солдати відбудуть до навчальних центрів Збройних Сил України, а після завершення курсу спеціальної підготовки будуть розподілені до військових частин Військово-морських Сил нашої держави.
Основним критерієм відбору кандидатів для проходження військової служби на військових кораблях є відмінне здоров’я.

– Перш за все, – розповів командир навчальної роти навчального курсу підготовки військовослужбовців за контрактом навчального центру ВМС ЗСУ капітан 3-го рангу Сергій Мойсієнко, – на морі повинні служити здорові юнаки. Ми ретельно вивчаємо особову справу кожного кандидата, оцінюємо його психологічний та моральний стан. І тільки тоді ми вирішуємо чи придатний юнак для служби на бойових кораблях Військово-морських України.

Кандидатів на море з вищою освітою практично немає, адже військову службу у Військово-морських силах строковики проходять 18 місяців. Юнаки із закінченим вишем згідно із Законом України служать всього 9 місяців. А за цей термін належно підготувати військового моряка проблематично.

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 115 нових випадків COVID-19

Виявлено 115 нових випадків COVID-19 16:41

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 23 вересня в області зафіксовано 115 нових випадків COVID-19.

Перші випадки вандалізму з’явились на Чернігівщині

Перші випадки вандалізму з’явились на Чернігівщині 12:32

З моменту офіційного старту виборчої кампанії 5 вересня спостерігачі ОПОРИ фіксували випадки пошкодження політичної реклами на Чернігівщині, а саме 3 білборди заляпані фарбою та розмальований сітілайт виявили представники ОПОРИ в місті Чернігові.

Патрульні допомогли чоловікові, який перебував у безпорадному стані

Патрульні допомогли чоловікові, який перебував у безпорадному стані 12:24

Близько 23-ї години, на лінію 102 надійшло повідомлення, що людина потребує допомоги.

Упродовж минулої доби рятувальниками ліквідовано 5 пожеж, одну людину травмовано

Упродовж минулої доби рятувальниками ліквідовано 5 пожеж, одну людину травмовано 12:16

Минулої доби підрозділи обласного Управління ДСНС 5 разів залучались до ліквідації пожеж, 2 з яких виникли у житловому секторі громадян, 2 в природних екологічних системах та 1 на об'єкті.