Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 27 червня, 14:21:01

Вітали переможців Всеукраїнського конкурсу творчих робіт "Портрет виконавця очима сучасної молоді"

07.11.2018   11:04Агенцiя

В Головному територіальному управлінні юстиції у Чернігівській області вітали переможців Всеукраїнського конкурсу творчих робіт «Портрет виконавця очима сучасної молоді».

«Нам приємно, що молодь Чернігівщини творча і креативна», - звернувся до присутніх очільник обласного управління юстиції Олег Трейтяк. Він зазначив, що на сьогодні важливо формувати в молоді правильні знання про систему виконання судових рішень, тому конкурси подібного формату мають велике значення.

Переможцями в номінаціях стали:
У секції серед учнів загальноосвітніх шкіл: 1 місце - Кукуюк Марина, учениця Корюківської гімназії; 2 місце - Нестеренко Юліана, учениця ліцею № 15; 3 місце - Рябус Лілія, учениця Чернігівського колегіуму №11.

У секції серед студентів вищих навчальних закладів:
1 місце - Євжик Владилена, Літошко Анастасія, Приходько Вероніка, Рамазанов Альберт, Сокол Максим, студенти юридичного факультету Навчально-наукового інституту права та соціальних технологій Чернігівського національного технологічного університету; 2 місце - Матвєєва Тетяна, також студентка юридичного факультету цього навчального закладу; 3 місце - Голубєв Геннадій, студент Борзнянського державного сількогосподарського технікуму.


Головне територіальне управління юстиції у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

У громаді на Прилуччині провели благодійний марафон і зібрали для ЗСУ 125 тисяч гривень

У громаді на Прилуччині провели благодійний марафон і зібрали для ЗСУ 125 тисяч гривень 12:28

25 червня у Талалаївській громаді Прилуцького району на селищному стадіоні провели благодійний марафон на підтримку Збройних Сил України: організували благодійне ярмаркування, розважали гостей виступами художньої самодіяльності, зіграли футбольний турнір.

Захисники Чернігова:

Захисники Чернігова: "Тільки спільно ми можемо подолати ворога та отримати перемогу" 12:15

Йдучи захищати Чернігів, вони не знали, що опиняться в одному батальйоні.

Фахівці Служби порятунку провели профілактичний рейди серед населення щодо правил мінної безпеки

Фахівці Служби порятунку провели профілактичний рейди серед населення щодо правил мінної безпеки 12:01

Рятувальники заходили до будинків, спілкувалися з перехожими, проводили бесіди в місцях масового скупчення людей, а також розміщували застережні листівки на інформаційних стендах.

«Маціївські Карпати»: у селі на Прилуччині другий рік діє еко-пасіка

«Маціївські Карпати»: у селі на Прилуччині другий рік діє еко-пасіка 11:57

У селі Маціївка Сухополов’янської громади на Прилуччині другий рік поспіль діє еко-пасіка Тетяни Жилкіної. Пасіка відкрита для всіх охочих відпочити з користю.

Служба зайнятості пропонує безкоштовне навчання і працевлаштування на «Елеганті»

Служба зайнятості пропонує безкоштовне навчання і працевлаштування на «Елеганті» 11:32

Людям, які опанували цю професію, знайти роботу будь-де, а не лише в нашому регіоні нескладно. Йдеться про швачок. Якщо Ви не маєте відповідних вмінь та навичок, але бажаєте працювати, Чернігівська обласна служба зайнятості пропонує скористатися можливістю безкоштовно здобути нову для Вас професію й обіцяє роботу на підприємствах області, зокрема на ПрАТ «Чернігівська швейна фабрика «Елегант».