Поліція затримала чоловіка, який пограбував двох підлітків
У другій половині дня 5 листопада бійці роти поліції особливого призначення оперативно затримали молодика, який відкрито заволодів двома мобільними телефонами неповнолітніх.
Про злочин поліцію повідомила 32-річна жінка, яка й розповіла диспетчеру лінії «102» напрямок, куди побіг зловмисник, та описала його. Чолов’яга був майже непримітним: худорлявий, середнього зросту, у чорній шапці, але мав особливу прикмету — бороду. Це значно зменшило час пошуків і звузило коло підозрюваних.
У ході відпрацювання прилеглої території бійці роти поліції особливого призначення та слідчо-оперативна група Чернігівського відділу поліції встановили особу, яка обґрунтовано підозрюється в пограбуванні.
Чоловік мав класичний набір характеристик, які нерідко штовхають людей на злочин — відсутність роботи та судимість за плечима.
З огляду на те, що жінка одразу повідомила поліцію, правоохоронці оперативно вийшли на слід підозрюваного, який не встиг збути телефони підлітків. Лиходій зізнався у скоєному та розповів поліції як усе було.
Відкрито кримінальне провадження за частиною 2 статті 186 Кримінального кодексу України (грабіж, поєднаний із насильством, яке не є небезпечним для життя чи здоров’я потерпілого, або з погрозою застосування такого насильства, або вчинений повторно). Такі дії караються позбавленням волі на строк від чотирьох до шести років.
Триває досудове розслідування.
Сектор комунікації поліції Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
Чернігівські медіа-2025: у пошуках себе та ресурсів 14:00
2025 рік для медіаспільноти Чернігівщини став роком виживання, адаптації та переосмислення ролі медіа в умовах війни, фінансових обмежень і безпекових викликів.
Козелецькі поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, рівень алкоголю в крові якого більше ніж у 13 разів перевищував допустиму межу 10:56
Поліцейські сектору реагування патрульної поліції відділення №1 (с-ще Козелець) Чернігівського райуправління поліції викрили 43-річного водія, який керував транспортом у стані сильного алкогольного сп’яніння. На правопорушника складено адміністративні матеріали.
Укриття за завищеними цінами: на Чернігівщині поліція повідомила про підозру посадовиці у службовій недбалості 10:54
Через неналежне виконання службових обов’язків посадовицею органу місцевого самоврядування під час закупівлі укриттів, бюджету громади у Корюківському районі було завдано понад 700 тисяч гривень збитків. За скоєне фігурантці загрожує до п'яти років позбавлення волі.
В Україні стартувала комунікаційна кампанія «Зміцнені» про безоплатну реабілітацію 10:47
Національна служба здоров’я України в партнерстві з Міністерством охорони здоров’я, Міністерством у справах ветеранів, за підтримки проєкту Rehab4U запустила інформаційну кампанію «Зміцнені», присвячену безоплатній реабілітації.