Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 12 серпня, 23:12:48

У Чернігівській області учасники АТО (ООС) отримали у власність більше 5 тис. земельних ділянок

06.11.2018   12:35Агенцiя

Станом на сьогодні у Чернігівській області учасники АТО (ООС) отримали у власність 5241 земельну ділянку загальною площею 7089,51 гектара. Для ведення особистого селянського господарства військовим надано 3512 ділянок загальною площею 6898,03 гектара.

Для ведення садівництва учасникам АТО (ООС) надано 1 729 ділянок загальною площею 191,47 гектара.

У поточному році із заявами про отримання землі до Головного управління Держгеокадастру у Чернігівській області звернулись 3683 учасники АТО (ООС). За результатами розгляду звернень 2527 військових отримали дозвіл на розроблення землевпорядної документації на землі загальною площею 3 932 гектари.

Найбільшу кількість заяв від учасників АТО (ООС) отримали у Чернігівському (3 469), Прилуцькому (1 040) та Ніжинському (799) районах Чернігівської області.


Довідково:
На сайті Держгеокадастру розміщено покрокову схему дій для допомоги учасникам АТО (ООС) та членам родин загиблих воїнів, котрі бажають отримати земельні ділянки.



Прес-служба Держгеокадастру

Останні новини Чернігівщини

Поліцейські Корюківського районного відділу впродовж двох годин розшукали зниклу дитину 17:18

Учора до поліції надійшло повідомлення про зникнення 16-річної дівчини у селищі Холми.

У Ніжині поліцейські виявили та вилучили з незаконного обігу 3,5 тонни спирту 16:37

Під час патрулювання Ніжинської громади інспектори відділу реагування патрульної поліції Ніжинського районного управління поліції зупинили водія автомобіля за порушення Правил дорожнього руху.

У Куликівській громаді запрацював соціальний маршрут для мешканців віддалених сіл 16:06

Гуманітарна місія «Проліска» запустила черговий соціальний маршрут для мешканців віддалених населених пунктів області. Цього разу — на Куликівщині. Основна мета — забезпечити людям доступ до необхідних послуг та допомогти самостійно вирішувати повсякденні питання.

Холминській ТГ громада-партнер із Закарпаття надала комп’ютерну техніку 15:25

У межах національного проєкту «Пліч-о-пліч: згуртовані громади» Холминська ТГ отримала від Дубівської громади Закарпатської області вісім комп’ютерів. Їх нещодавно доставили до Дубового від благодійної організації з Австрії.

Веслувальники Чернігівщини здобули чотири бронзові медалі на чемпіонаті України 15:04

З 04 до 09 серпня в місті Умань відбувся чемпіонат України серед юнаків та дівчат 2010–2011 та 2012–2013 років народження з веслування на байдарках і каное.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини