Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 22 червня, 22:09:34

Будьте уважні при відпочинку на Київському водосховищі

06.11.2018   08:57

Протягом останнього місяця трапилось два випадки, коли прикордонними нарядами Прикордонних військ Республіки Білорусь за порушення державного кордону затримувались громадяни України, які відпочиваючи в межах Козелецького району піднімались вгору за течією Дніпра.

Так, 6 жовтня група громадян України, що складалась з 5 осіб, серед яких двоє неповнолітніх, що відпочивали на базі відпочинку «Вершина», виїхали для риболовлі на один з островів Київського водосховища, де
 розбили табір на одному з островів. Піднявшись човном по Дніпру зайшли в затоку біля безіменного острова в урочищі Сомівка та не знаючи точного проходження державного кордону в затоці, а він перетинає її від берега до берега, порушили його та були затримані білоруськими прикордонниками.

Під час затримання громадяни не мали при собі жодних документів, що посвідчують особу. Тож процес ідентифікації затриманих розтягнувся майже на добу. Весь цей час затримані перебували в прикордонному підрозділі, після чого були передані українській стороні.

27 жовтня, двоє громадян України займаючись рибальством перебували на тому ж таки острові, також порушили державний кордон в тій же затоці. В цьому випадку повторилася попередня історія, тільки ідентифікація затриманих тривала вже дві доби.

Після передачі правопорушників українським прикордонникам на них було складено документи про притягнення їх, за виключенням неповнолітніх, до адміністративної відповідальності за статтею 204-1 «Незаконне перетинання або спроба незаконного перетинання державного кордону України» Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Не зважаючи на те, що Козелецький район не входить до переліку контрольованих прикордонних районів і відпочинок на річці Дніпро не вимагає від громадян дотримання правил прикордонного режиму, разом з тим державний кордон знаходиться в безпосередній близькості до нього.
Звертаємось до місцевих жителів та відпочивальників, що планують займатися любительським рибальством на річці Дніпро в межах Козелецького району.

При плануванні свого відпочинку уважно вивчайте карту акваторії північної частини Київського водосховища та Дніпра, якщо ж такої можливості у вас немає і ви не знаєте акваторії або погано орієнтуєтесь на місцевості – не ризикуйте підніматися вгору по Дніпру вище 1,5 км від плавучого готелю «Нептун» або 0,5 км від так званого «Острова кохання». Обов’язково беріть з собою документи, що посвідчують особу. Дотримуючись таких простих правил ви уникнете неприємностей і збережете свій час.


Помічник начальника прикордонного загону - начальник прес-служби підполковник О. Дудко

Останні новини Чернігівщини

Передано 3,7 мільйони гривень. Підтримка від Чернігівської обласної прокуратури для 105 прикордонного загону імені князя Володимира Великого Державної прикордонної служби України та 107 окремої бригади Сил територіальної оборони ЗСУ 17:29

Чернігівською обласною прокуратурою за результатами досудового розслідування та в ході реалізації повноважень щодо укладення угоди про визнання винуватості з обвинуваченим, забезпечено перерахування останнім на рахунки 105 прикордонного загону імені князя Володимира Великого Державної прикордонної служби України та 107 окремої бригади Сил територіальної оборони ЗСУ в добровільному порядку «донатів» на загальну суму 3,7 млн грн.

«Карпатська зміна» триває: начальник ОВА провів один день із дітьми з Чернігівщини в кемпі на Буковині 16:38

Триває президентський проєкт «Карпатська зміна». Уже друга сотня дітей із Чернігівщини відпочиває в кемпі в Чернівецькій області.

Команда з Чернігівщини здобула «бронзу» на чемпіонаті України зі спортивного гірського туризму 16:16

У період з 03 по 07 червня 2026 року на скельному масиві поблизу села Дениші Житомирської області відбулися чемпіонат України зі спортивного туризму - гірський туризм та чемпіонат України серед юніорів, старших і молодших юнаків.

Поліція Чернігівщини викрила головну бухгалтерку лікарні, службова недбалість якої спричинила збитки на понад 340 тисяч гривень 15:44

Слідчі відділення № 1 (с-ще Козелець) Чернігівського райуправління поліції за оперативного супроводу обласного управління стратегічних розслідувань та під процесуальним керівництвом Козелецької окружної прокуратури викрили головну бухгалтерку однієї з лікарень району у службовій недбалості, що призвело до завдання збитків медичній установі на понад 340 тисяч гривень.

Для призначення житлової субсидії з початку неопалювального сезону заяву та документи необхідно подати до 1 липня 15:13

У разі подання заяви про призначення та надання субсидії протягом двох місяців з початку неопалювального (опалювального) сезону, житлова субсидія призначається з початку такого сезону, але не раніше дня виникнення права на її отримання (пункт 75 Положення про порядок призначення житлових субсидій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 № 848).

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини