Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 5 листопада, 09:55:24

У річці Дніпро потонув рибалка, ще двох вдалося врятувати

03.11.2018   08:28

1 листопада до Служби порятунку "101" у Ріпкинському районі надійшло повідомлення про те, що напередодні поблизу с. Неданчичи у річці Дніпро під час риболовлі потонув чоловік 1977 року народження.

Як з'ясувалося, 31 жовтня троє товаришів рибалили на Дніпрі, але під час пересування водоймою раптово перевернувся човен. Чоловіки опинилися у холодній воді й почали кликати на допомогу.

Їх крики почули співробітники спеціалізованої охорони залізничного мосту, неподалік від якого знаходились постраждалі, та відразу кинулися на допомогу, одночасно викликавши рятувальників та бригаду швидкої медичної допомоги.

Двоє рибалок 1969 та 1972 року народження трималися за човен і їх згодом врятували, а товариш поплив до берега і потонув.

На місці події працювали рятувальники 6-ої Державної пожежно-рятувальної частини Управління ДСНС України у Чернігівській області у складі 3 чоловік особового складу, було залучено 1 одиницю техніки та моторний човен. Упродовж 1 листопада обстежено 2 км водної акваторії та берегової лінії річки Дніпро, нажаль, потопельника не було виявлено.


УДСНС України у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Заклади освіти області отримали генератори від польського Урядового агентства стратегічних резервів 09:37

Одинадцять генераторів різної потужності (від 15 до 27 кВт) передали сьогодні для потреб закладів освіти Крутівської, Бахмацької, Кіптівської та Сосницької громад, Прилуцького гуманітарно-педагогічного фахового коледжу імені Івана Франка, Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя, а також Державного архіву Чернігівської області.

У Корюківській громаді поліцейські скерували до суду кримінальне провадження щодо чоловіка, який систематично вчиняв домашнє насильство 09:10

Житель одного з сіл Холминської громади за свої протиправні дії понесе кримінальну відповідальність. Кривднику загрожує до двох років позбавлення волі.

У Чернігові посмертні державні нагороди передали рідним загиблих оборонців 08:39

У Чернігівській ОВА передали державні нагороди родинам полеглих воїнів начальник ОВА В’ячеслав Чаус, очільник Нацполіції області Іван Іщенко та військові.

На Чернігівщині працює шість Центрів ментального здоров’я 17:46

Повномасштабна війна в Україні значно підвищила потребу в якісній підтримці психічного здоров’я.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини