Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 18 березня, 20:40:33

За порушення умов найманої праці – штраф майже 112 тисяч гривень

01.11.2018   09:44Агенцiя

Починаючи з 5 жовтня цього року інспектори праці профільного Управління в області спільно з партнерами провели 56 контрольних заходів щодо виявлення нелегальної зайнятості.

Результат — у 5 роботодавців виявили факти використання найманої праці 15 осіб без належного оформлення трудових відносин.

На порушників накладено фінансові санкції за статтею 265 КЗпП України – 30 мінімальних заробітних плат за одного працівника без належного оформлення трудових відносин, що на даний час становить 111 тисяч 690 гривень.

Нагадаємо, у вересні в області затверджений План спільних превентивних заходів, спрямованих на детінізацію відносин у сфері зайнятості та доходів населення.

Виконавці Плану – Управління Держпраці у Чернігівській області, Головне Управління Державної фіскальної служби у Чернігівській області, Головне Управління Пенсійного фонду України у Чернігівській області, органи місцевого самоврядування, інші соціальні партнери.

У рамках Плану посадовці відомств брали участь у засіданнях при обласній та районних держадміністраціях і виконкомах міських рад; відвідували з превентивними інформаційно-роз’яснювальними заходами колективи підприємств, установ і організацій області, розповідаючи працівникам і керівникам підприємств про переваги легальної праці, недопустимість відсутності оформлення трудових відносин із найманими працівниками; доводили розміри фінансових санкцій та юридичні наслідки порушень законодавства про працю. На сьогодні в області проведено понад 200 інформаційно-роз’яснювальних заходів.


Управління Держпраці у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

НМТ 2026: реєстрація, етапи та дати проведення – на брифінгу в ОВА 17:06

П’ятого березня стартувала реєстрація для участі в основних сесіях національного мультипредметного тесту (НМТ), яка триватиме до другого квітня. Про ключові аспекти цьогорічного тестування сьогодні на брифінгу в медіацентрі ОВА розповів начальник Управління освіти і науки Чернігівської ОДА Юрій Музика.

Досягнення чернігівських школярів на обласному та всеукраїнському рівнях 17:02

Учні та учениці закладів освіти Чернігова здобули 19 перемог в обласному етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад та 17 перемог у конкурсі-захисті Малої академії наук, а також уже мають перші досягнення на всеукраїнському рівні. Про це інформує начальник управління освіти Чернігівської міської ради Василь Білогура.

Організували незаконний виїзд чоловіка за кордон: повідомлено про підозру двом жителям Чернігівщини

Організували незаконний виїзд чоловіка за кордон: повідомлено про підозру двом жителям Чернігівщини 17:01

За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру двом жителям Чернігівського району в організації незаконного переправлення військовозабов’язаного через державний кордон України, вчиненому за попередньою змовою групою осіб.

Безбар’єрне укриття: у Прилуцькому НРЦ відремонтовано укриття міжнародною гуманітарною організацією GER³

Безбар’єрне укриття: у Прилуцькому НРЦ відремонтовано укриття міжнародною гуманітарною організацією GER³ 10:16

Безпека дітей у закладах освіти є важливою умовою організації освітнього середовища, що забезпечує збереження безперервності освітнього процесу.

Працівника КП «Теплокомуненерго» відзначено Подякою Прем’єр-міністра України 10:11

Начальника цеху КП «Теплокомуненерго» Руслана Гончаренка відзначено Подякою Прем’єр-міністра України. Він увійшов до числа 44 фахівців із Донецької, Херсонської, Чернігівської, Вінницької та Одеської областей, а також столиці, яких нагородили за роботу із забезпечення життєдіяльності громад в умовах повномасштабної російсько-української війни.