Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 8 липня, 12:51:42

Апеляційним судом області підтверджено винуватість депутата Чернігівської міськради у порушенні вимог фінансового контролю

01.11.2018   07:52

Прокуратурою в суді доведено винуватість депутата Чернігівської міської ради у вчиненні правопорушення, пов’язаного із корупцією.

Встановлено, що депутат, без поважних причин, не подав шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2017 рік, у встановлений законом термін до 1 квітня 2018 року.

Постановою суду правопорушника визнано винним у вчиненні адміністративного правопорушення, пов’язаного з корупцією, передбаченого ч. 3 ст. 172-6 КУпАП (повторне порушення вимог фінансового контролю) та накладено стягнення у виді штрафу в розмірі 1700 грн.
Не погоджуючись із вказаним рішенням суду, правопорушником подано апеляційну скаргу.

Однак за принципової та послідовної позиції прокурора, Чернігівським апеляційним судом ухвалено рішення про залишення скарги без задоволення, а постанови суду першої інстанції – без змін.
Постанова суду набрала законної сили.


Довідково: постановою Деснянського районного суду м. Чернігова від 06.09.2017 депутат притягувався до адміністративної відповідальності за аналогічне правопорушення.



Прес-служба прокуратури Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

Завершено масштабне відновлення гімназії №34 11:23

У Чернігові завершилися масштабні ремонтні роботи в гімназії №34, яка зазнала пошкоджень під час повномасштабного вторгнення російської федерації в Україну у 2022 році.

Крістіна Опанасенко - бронзова призерка кубку Європи з дзюдо серед юніорів 10:40

З 05 до 06 липня в чеській Празі відбувся кубок Європи з дзюдо серед юніорів.

На Чернігівщині коштом держави буде модернізовано харчоблоки ще у двох ліцеях 09:47

У Чернігівському ліцеї № 1 та Гончарівському імені героя АТО Дмитра Степанченка невдовзі розпочнуться роботи з модернізації харчоблоків.

Стрільці з Чернігівщини здобули нагороди на чемпіонаті України 09:35

У період з 26 червня до 04 липня у Вінниці відбувся літній чемпіонат України зі стрільби кульової.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини