Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 28 липня, 14:14:35

У Чернігові розпочалася платформа з формування та впровадження фонду енергоефективності

30.10.2018   16:14Агенцiя

30 жовтня розпочалась регіональна платформа з вироблення політики в сфері місцевого самоврядування в Чернігівському регіональному відділенні Асоціації міст України на тему: «Особливості формування та впровадження фонду енергоефективності».

На початку заходу Чернігівський міська голова Владислав Атрошенко привітав Талалаївського селищного голову Юрія Величко з Днем народження. У цьому його підтримав перший заступник голови Чернігівської обласної ради Валентин Мельничук, який нагородив Юрія Величко почесною грамотою та орденом від обласної ради.

Захід відкрив виконавчий директор Чернігівського РВ АМУ Михайло Литвин. Він зазначив, що на 2018 рік Кабінет Міністрів України затвердив другий перелік інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що фінансуватимуться за рахунок коштів регіонального розвитку.

«Реалізація цьогорічних проектів за рахунок коштів ДФРР матиме значний вплив на розвиток Чернігівщини. Наразі відсутні урядові рішення про те, що кошти по зазначеним програмах будуть перехідними на наступний рік. Затягування процесу не на руку громаді. Тож необхідно терміново розпочати процедуру з укладання договорів на виконання робіт та закупівлю обладнання», - підкреслив Михайло Литвин.

«Користуючись нагодою, що на цьому заході є народний депутат Олег Купрієнко, у мене до Вас є прохання. Дайте будь-ласка доручення своїм помічникам взяти інформацію щодо розподілення коштів по державним програмам, по коштам соц.економічного розвитку, дорожнього фонду, фонду енергоефективності та іншим. Чи є там Чернігівська область?! Я думаю, що кошти повинні розподілятися прозоро і це не власний бізнес. Тому прошу вас зробити аналітику, де втіленні інвестиційні проекти і в яких областях. Якщо ви зробите цю аналітику – то ви побачити, що розподіл коштів здійснюється не справедливо. Прохання до всіх депутатів більш активну увагу звертати на справедливість розподілу коштів»,- зауважив Владислав Анатолійович.
Виконуюча обов’язки голови Чернігівської обласної державної адміністрації Юлія Свириденко зазначила деякі статистичні дані по Чернігівській області та зауважила, що на сьогоднішній день вже є 412 теплокредитів.

«Наші ОТГ досить ефективно та свідомо підходять до питання енергозбереження, за це потрібно подякувати USAID, що об’єднали громади та проводять такі заходи. Сподіваюся на плідну співпрацю під час даного заходу», - зазначила Юлія Свириденко.

«Виникає проблема в якості підготовки проектів об’єднаними територіальними громадами для отримання коштів з фонду енергоефективності. Вам як людям, котрі зібрали керівників громад потрібно допомагати їм. Часто приходять молоді та ініціативні голови, але не досвідченні. Також, я б дуже хотів, щоб не було одностороннє спілкування. Я готовий підставляти плече з будь-яких питань не залежно від політичної приналежності. Звертайтесь, будемо працювати», - підкреслив народний депутат України Олег Купрієнко.

У своєму виступі перший заступник голови Чернігівської обласної ради Владислав Мельничук зауважив, що видобуток газу та тафти на сьогоднішній день знизилися. Він сказав, що це питання є дуже важливим і попроси звернути на нього увагу.

В межах платформи керівник проектів міжнародної технологічної корпорації «WaterCase» розповів про застосування енергоефективних технологій в системах водопостачання та водовідведення.

Консультанти Офісу реформ при Чернігівському РВ АМУ Дмитро Іванов та Микола Силенко доповіли про актуальні питання впровадження енергоефективних технологій територіальними громадами (Фонд ДФРР 2018 року) та актуальні аспекти виконання місцевих бюджетів з впровадження заходів по енергоефективності (січень-жовтень 2018 року).

Наприкінці заходу члени АМУ зможуть поділитися досвідом щодо впровадження енергоефективних технологій у своїх громадах.


ПУЛЬС Децентралізаційний марафон

Останні новини Чернігівщини

Реконструкція магістральних теплових мереж у Чернігові під управлінням НЕФКО виходить на завершальний етап 11:14

Проєкт реконструкції магістральних теплових мереж у Чернігові наближається до завершення. На всіх трьох ділянках уже прокладено нові попередньо ізольовані трубопроводи. Наразі триває фінальний етап робіт — відновлення дорожнього покриття, благоустрій та озеленення територій.

Медики відомчої медустанови Чернігівщини завжди поруч з нашими захисниками і захисницями на шляху до відновлення 10:34

27 липня – День медичних працівників. Медики ДУ «ТМО МВС України по Чернігівській області» щодня рятують життя, лікують поранених захисників і захисниць, проводять складні операції, допомагають відновитися після важких травм і повернутися до повноцінного життя.

157 школярів отримають матеріальну допомогу за успіхи у навчанні 10:12

157 учням та ученицям закладів загальної середньої освіти Чернігівської міської територіальної громади буде надано матеріальну допомогу за успіхи у навчанні. Відповідне рішення ухвалив виконавчий комітет Чернігівської міської ради 23 липня.

У Ріпках відкрили ветеранський простір за підтримки міжнародних партнерів 09:41

Днями у Ріпках відкрили ветеранський простір «Свої. Разом». Його створено в межах грантової ініціативи, яку реалізувала ГО «Центр гуманітарних технологій «Ахалар» за сприяння Програми розвитку ООН (ПРООН) в Україні та за фінансової підтримки Уряду Німеччини.

Напередодні Дня медичного працівника Костянтин Мегем привітав фахівців обласної дитячої лікарні 09:09

27 липня, у день пам’яті святого Пантелеймона, своє професійне свято відзначатимуть українські медики. З цієї нагоди перший заступник голови ОДА Костянтин Мегем привітав сьогодні працівників Чернігівської обласної дитячої лікарні.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини